0
clear
  • Нови Пристигнување 50pc/Кутија 4LR44 6V Батеријата Куче Лае Анти Кората Јака Убавина Пенкало 4A76 L1325 A544 L132 K28A Камера Батерии PX28A
  • -20%
  • -20%
Нови Пристигнување 50pc/Кутија 4LR44 6V Батеријата Куче Лае Анти Кората Јака Убавина Пенкало 4A76 L1325 A544 L132 K28A Камера Батерии PX28A

Нови Пристигнување 50pc/Кутија 4LR44 6V Батеријата Куче Лае Анти Кората Јака Убавина Пенкало 4A76 L1325 A544

DEN 1919.52

Количината на стоката
Тековен

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објектот во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. За повеќе информации и производи, ве молиме слободно да ја посетите нашата продавница. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Некои посебни проблеми може да предизвика одложување, особено за време на шопинг сезона. Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга. Пакет се Вклучени : 50x Неутрален пакување 4 LR44 6 Volt АЛКАЛНИ Батерии
Модел Кол
(mm) Висина
(mm) Напон
(V) Испуштање Ctu исклучување Напон
(V) Испуштање Време
(часот) Тежина
(g) 23 A 10. Руски пријатели се обрне внимание : ве молиме пополнете во примачот име и презиме кога ќе го поставите цел, поради новата политика на руската поштата, инаку ќе си веројатно може да не прими пратката успешно. Ние да се потрудиме да им служи на нашите било клиенти. "Се проценува Време на Испорака" е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и во детали.
Нови Пристигнување 50pc/Кутија 4 LR44 6 V Батеријата Куче Лае Анти Кората Јака Убавина Пенкало 4 A76 L1325 A544 L132 K28 A Камера Батерии PX28 A
Предупредување : ве Молиме чувајте ги овие и други батериите подалеку од Деца. И ве молиме да ни нудат бројот на вашиот телефон и поштенски код да се обезбеди поштата може да стигне до вас.0
Answer : ___________________________ Note : Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-Експрес испорака метод.
Тоа не Hg и Cd на батеријата.
Квалитетот Сертификација : MSDS. Ние ќе ги пратите пратката и да ви понуди решение што е можно поскоро.

Детални карактеристики

Номиналниот Напон:
6V
Бренд Име:
WAMA
Тип На Батерија:
Алкална Батерија
Број На Модел На:
4LR44
Номиналниот Капацитет:
150mAh
is_customized:
Yes
Големина:
6V
Модел:
4LR44 4A76 L1325 A544 L132 K28A PX28A
Престанок напон:
3.6 v
БАТЕРИЈАТА ГОЛЕМИНА:
25*13MM
Испуштање услови:
20Ω
Поддршка:
Пад на превозот

Слични производи

5 температура 060 1.) Технички параметри : Номинална напон : 12 V Влезен напон : 12 3, само батеријата напон треб

Компатибилен Камера / видео камера Модели : За SAMSUNG : ES Серија ES65 ES70 ES73 ES74 ES75 ES80 ПЛ Серија PL80 PL90 PL100 PL20 PL120 PL170

Карактеристики : 100% сосема нов & hight квалитет! Обезбеди одлична континуирано напојување Висока густина н

30pcs / Многу AG4 377 A 377 LR626 SR626 SW SR66 LR66 Мобилен Батеријата Копчето Батеријата ,Види Монета Батеријата100% нов ви

1 V 50 C Li Po ТРКАЧКИ АВТОМОБИЛ БАТЕРИЈАТА 14 AWG со EC3 Plug Батеријата за РК автомобил1.2,Сите NASTIMA(melasta) производи

Опис На Производот Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Е

10pcs / Многу AG4 377 A 377 LR626 SR626 SW SR66 LR66 Мобилен Батеријата Копчето Батеријата ,Види Монета Батеријата100% нов ви

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашат

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×55 ×155Номиналниот Напон : 3.САД / Канада / Австралија околу 15 работни денаЗападна Европ

Бренд : BPI Модел : AAA Батерија Тип : НуZn Капацитетот на батеријата : 1000 MWH Оценет напон : 1.6 V Извршен Стандард

Следново е превозот време референца за некои земји.За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете цело

2 ПАРЧИЊА 100% Vari Core Нови Оригинални NCR1865034 3.7 v 3400mah 18650 Литиум Батерија Батеријата Име : 18650 цилиндрични лити

7 VКапацитет : Ах 3800mОколу Тежина : 36gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата те

Карактеристики : 100% сосема нов & hight квалитет! Обезбеди одлична континуирано напојување Висока густина н

Please wait...