0
clear
  • 2 парчиња 1800mAh Камера Батеријата за Олимп PS-BLS1 BLS-1 Evolt E-410 E-420 E-450 E-600 E-620 & PEN E-P1 E-P2 E-P3 E-PL1 E-PL3 E-PM1
  • -20%
  • -20%
2 парчиња 1800mAh Камера Батеријата за Олимп PS-BLS1 BLS-1 Evolt E-410 E-420 E-450 E-600 E-620 & PEN E-P1 E-P2 E-P3 E-PL1 E-PL3 E-PM1

2 парчиња 1800mAh Камера Батеријата за Олимп PS-BLS1 BLS-1 Evolt E-410 E-420 E-450 E-600 E-620 & PEN E-P1 E-P2

DEN 663.36
DEN 597.00

Количината на стоката
Тековен

Плаќањето мора да се изврши во на 3 дневна цел.Ние брод на светот(очекувате некои земји и APO/FPO).Објектот ќе бидат испратени во рок од 2 дена по уплата.
PS-BLS1 Замена на БАТЕРИЈАТА за Олимп Камери 7.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Пакетот вклучува : 2 X PS-BLS1 Батерии Претпазливост : Полнење на батеријата пред употреба-Само користи посебни држачи Чувате батеријата терминали чисти Секогаш чувајте ја батеријата во суво место не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет не расклопување на батеријата пакет не го изложувајте батеријата на висока температура
Професија Батеријата Фабрика
Висок Квалитет на Реалниот Капацитет Искрен продавачот DVISI
Добредојдовте да контактирате со нас за промет на големо
ПЛАЌАЊЕ 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Но, поради различни царински расчистување на времето во различни земји, тоа ќе биде ефект парцела е нормално време на испорака, па ве молиме да стојат под тоа.Ако не ја добиете вашата парцела во 45days, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе го реши тоа во прв пат.Превозот цената не е вклучена увоз даночни давачки, сопствен доход, купувачот треба да се одговорни за овие царинските давачки.Генерално, времето за испорака е 10-60 работни дена.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дневна. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. ПРАТКАТА 1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.4 V 1800m Ah/Li-ion Компатибилен Камера Модели : За Олимп PEN E-PL1 E-PM1 EP3 EPL3 Evolt E-420 E-620 E-450 E-400 E-410 Карактеристики : 1.Ние прифаќаме DHL ПРОЗОРЦИ EMS и други Експрес, доколку ви треба промена на испорака начин, ве молиме контактирајте со мене.

Детални карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
PS-BLS1
Употреба:
Камерата
боја:
Црна
Бренд Име:
DVISI

Слични производи

7 VКапацитет : Ах 3800mОколу Тежина : 36gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата те

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×75 ×105Номиналниот Напон : 3.ние не сме одговорни за undelivered адреса За руската клиент,ве

Следново е превозот време референца за некои земји.Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0...

Со пролетта клип дизајн, можете лесно да ја ставајте батеријата во него Дизајниран со капа, и за вклучув

Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден.Превозот : Нормално, Ние ќе ја испрати на пре

Компатибилен Камера / видео камера Модели : За SAMSUNG : ES Серија ES65 ES70 ES73 ES74 ES75 ES80 ПЛ Серија PL80 PL90 PL100 PL20 PL120 PL170

Карактеристики : 100% сосема нов & hight квалитет! Обезбеди одлична континуирано напојување Висока густина н

Опис На Производот Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Е

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашат

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)32×89 ×111Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : Ах 3200mОколу Тежина : 30gЦиклус на животот : 800 ци

И ние не се наплаќаат никакви локална тарифа.(3Во1) и Две Нови AHDBT401 AHDBT401 Акумулатори Плус Еден Двоен USB Пол

Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0 За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете цело

10pcs / Многу AG4 377 A 377 LR626 SR626 SW SR66 LR66 Мобилен Батеријата Копчето Батеријата ,Види Монета Батеријата100% нов ви

САД / Канада / Австралија околу 15 работни денаЗападна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија)

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×55 ×155Номиналниот Напон : 3.САД / Канада / Австралија околу 15 работни денаЗападна Европ

Карактеристики : 100% сосема нов & hight квалитет! Обезбеди одлична континуирано напојување Висока густина н

ние не сме одговорни за undelivered адреса.Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.7 VКапацитет : А

Please wait...