0
clear
  • Бренд Нови 3Pcs Пластични 3 x AA Батерии Батеријата Носителот Случај Кутија w On/Off Прекинувач
  • -20%
  • -20%
Бренд Нови 3Pcs Пластични 3 x AA Батерии Батеријата Носителот Случај Кутија w On/Off Прекинувач

Бренд Нови 3Pcs Пластични 3 x AA Батерии Батеријата Носителот Случај Кутија w On/Off Прекинувач

DEN 154.56
DEN 145.00

Количината на стоката
Тековен


Со пролетта клип дизајн, можете лесно да ја ставајте батеријата во него. Дизајниран со капа, и за вклучување/исклучување на излизгајте го прекинувачот. Батеријата не е вклучена овде. Со пролетта клип дизајн, можете лесно да ја ставајте батеријата во него.
Дизајниран со капа, и за вклучување/исклучување на излизгајте го прекинувачот.
Батеријата не е вклучена овде.
Име На Производ : Батеријата Случај
за : 3 х АА Батерија
Големината на телото : 6.2 x 5 x 1,5 см/2.4" x 2" x 0.6"(L*W*H)
Кабел Должина( Секој ) : 15cm/5.9"
Материјал : Пластични, Метални
Боја : Црна
Нето Тежина : 80g
Пакет Содржина : 3 x Батеријата Случај Носителот w Маска
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Детални карактеристики

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Бренд Име:
sodial

Слични производи

Карактеристики : 100% сосема нов & hight квалитет! Обезбеди одлична континуирано напојување...

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)50×20 ×50Номиналниот Напон : 3.Следново е превозот време референца за некои земји.За руск

Следново е превозот време референца за некои земји.За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете цело

2 ПАРЧИЊА 100% Vari Core Нови Оригинални NCR1865034 3.7 v 3400mah 18650 Литиум Батерија Батеријата Име : 18650 цилиндрични лити

Бренд : BPI Модел : AAA Батерија Тип : НуZn Капацитетот на батеријата : 1000 MWH Оценет напон : 1.6 V Извршен Стандард

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Ограничена гаранција на неисправни пре

Следново е превозот време референца за некои земји.Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0...

30pcs / Многу AG4 377 A 377 LR626 SR626 SW SR66 LR66 Мобилен Батеријата Копчето Батеријата ,Види Монета Батеријата100% нов ви

Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.7 VКапацитет : Ах 290mОколу Тежина : 4gЦиклус на животот

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашат

ние не сме одговорни за undelivered адреса.Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.7 VКапацитет : А

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)30×77 ×154Номиналниот Напон : 3.ние не сме одговорни за undelivered адреса.Ако објектот неиспра

Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен.7

4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)32×80 ×150Номиналниот Напон : 3.Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажува

САД / Канада / Австралија околу 15 работни денаЗападна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија)

Please wait...