0
clear
  • Мултифункционален Бебе Игра Индексирање Мат Допир Тип Електронски Пијано Музика Игра Душеци Животински Звуци музика игра Мат Играчки
  • -20%
  • -20%
Мултифункционален Бебе Игра Индексирање Мат Допир Тип Електронски Пијано Музика Игра Душеци Животински Звуци музика игра Мат Играчки

Мултифункционален Бебе Игра Индексирање Мат Допир Тип Електронски Пијано Музика Игра Душеци Животински Звуци

DEN 479.52

Количината на стоката
Тековен


Главни Карактеристики : - Новина студија игра мат, детето е најдобро просветлување наставник
- ПВЦ материјал, не се отровни, со мека додатен, овозможува да се чувствуваат удобно на вашето бебе
- Кога бебето се допира со слики на животни, животните ќе прават звуци
- Смешно и образовни подарок за децата, го прави учењето забавно
- На изненадување на прст допирање ќе ги стимулира децата' љубопитност и слухот, способност
- Светла боја може да го стимулира бебето набљудување способност
- Индексирање може да се стимулира бебето да е во координација способност
- Музички свет ќе го привлече вашето внимание за да ги овие убави звуци
Големина на : 74*49.5 cm Возраст Опсег : > 3 години
Батерија : 3 х АА батерија ( не се вклучени )
Карактеристики : Батерија Управувана,Образовни,Трепка,Мека,се Огласува Пакет Содржина : 1 x Учење Мат

Детални карактеристики

Големина:
description
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Мека,Музички,Образовни,Електронски,Спортски
Возраст Опсег:
> 3 години,< 3 години
Предупредување:
1pcs
Димензии:
74*49.5 cm
Тип:
Целата
Материјал:
Памук
Со Решетката за Игра ќебе или Не:
No
Број На Модел На:
Игра Душеци
Дебелина:
1cm

Слични производи

Овој уникатен и природни играчка е совршен за teething.Одличен додаток за бебе носи и доење мајки!Оваа играч

Дека item(s) е(се) неискористени, неоштетени и во оригиналното пакување, и за2 Во случај да добиете неисправ

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : употреба на еколошки безбедно материјали Можете да го и

Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине бил

Sozzy бебе виси бебе сини слон и розова bunny музичка играчкаПревозот : Предмети ќе бидат испратени до сите з

Sozzy Бебе Штракаат Прстен Бел Бебе Играчки Мека Кадифен Слон Креветчето Кревет Виси На Животните Teether Жив

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.5 смпакет : 10 x Песок ЧеканЗа вашето Задовол

MYHOESWD Смешно Ракавици за Бебе Teethers Силикони Шарени Бебе Играчки Образовни Mordedor Colar Силикони Новороденче

Се надеваме дека ќе може да се разберат нас,ви благодарам многу!2) Ако ви треба одредено транспорт,како Fed

Ве молиме вратете го кај вашиот сопствен трошок во рок од 1 недели од времето на стока е примена...

Боја : БелаМатеријал : ABS И Метал Музика Кутија ВнатреИграње брзина : 1220"Целосна играње време : 23'Мелодија

Овој уникатен и природни играчка е совршен за teething.Одличен додаток за бебе носи и доење мајки!Оваа играч

Симпатична Бебе Babyplay Активност Спирала Кревет & Шетач Играчка Поставена Виси Бел Креветчето Штракаат И

Внимание:На лл производи треба да се користат под возрасни надзор кога бебе или дете да го користите.ГО

Please wait...