0
clear
  • Нов стил на Зимски чизми со крзно Вистинска Кожа Бебе девојки чевли рачно изработени Деца тешко единствена првиот пешаци бебе Чевли Велур
  • -20%
  • -20%
Нов стил на Зимски чизми со крзно Вистинска Кожа Бебе девојки чевли рачно изработени Деца тешко единствена првиот пешаци бебе Чевли Велур

Нов стил на Зимски чизми со крзно Вистинска Кожа Бебе девојки чевли рачно изработени Деца тешко единствена

DEN 719.04
DEN 432.00

Количината на стоката
Тековен


Предмет тип : вистински кожени чевли
Материјали : Brand New Висок Квалитет на Боја : како фотографии Големина на :
US4.5= 0-6 M = 11.5 cm outsole должина на чевли
US5.5 = 6-12 M = 12.5 cm outsole должина на чевли
US6.5 = 12-18 МИЛИОНИ = 13.5 cm outsole должина на чевли
US7.5 = 18-24 M = 14.5 cm outsole должина на чевли
Ни Големината не е во ред,ве Молиме проверете ја вашата големина acording бебе е метри должина, отколку на возраста.
Топло Совети : ве Молиме според вашето бебе е метри должина cm купите, наместо возраст Нашата единица е cm ,и 1 инч=2.54 см Забелешка : 1 : Нашите чевли е 1.4 mm дебели кравја кожа,па цената е повисока од вообичаената 0.8 mm дебел бебе moccasins. 2 : Пред да го купите pls внимателно изберете големина сакате,постои отстапување од 1-3cm како причина на поставување релаксираат. 3 : Pls мерка на вашето бебе нозе пред да го купите чевли.pls додадете 1-1.5 cm повеќе од нозете. Ве молиме оставете порака забелешка вашата боја, големина и количина, ако не се забелешка, ние ќе случаен испорака

Детални карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5.5, 6.5, 7.5
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
HONGTEYA
Моден Елемент:
Плитки
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Сите Сезони
боја:
како фото
Возраст:
мало девојче,0-2age бебе
Одговараат на:
бебе се носат,Затворен деца
Пол:
бебе девојка бебе момче
is_customized:
yes
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
За сезоната:
Пролет, Есен
бебе moccasins чевли:
Првиот Пешаци

Слични производи

Новороденче за Доенчиња 18 милиони Деца Девојки Принцеза Bowknot Бебе Облечи Чевли Деца Мека Soled Против прол

1 Услови : 100% сосема нови, високо квалитетни Материјали : платно 3 Димензии : cm вештачки грешка мерење на в

купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќа

Предмет тип : вистински кожени чевлиМатеријали : Brand New Висок Квалитет на Боја : како фотографии Големина

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте пл

Рачно изработени Мека Дното Мода Tassels Бебе Moccasin Новороденче Чевли 18 Бои СТП кожа Првиот Пешаци Материја

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

1 Услови : 100% сосема нов и висок квалитет Материјал : памук 3 Димензии : cm вештачки грешка мерење на вистин

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме

Моден Bling Бебе Принцеза Чевли Пеперуткајазол Младата Првиот Пешаци Мека Единствена Деца Девојка Чевли

E&Bainel Платно Бебе Чевли За Деца Првиот Пешаци Секојдневен Новороденче Момчиња Чевли Мек Ѓон) Спортски Об

Други бои на располагање подолу : ПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме сите форми на плаќање прифатени од страна Aliexpres

Моден Срце облик на Прекрасна Бебе Чевли Деца Момчиња Девојчиња Мека Дното Обувки Новороденче Спортски

забелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се доби

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме

24" 12 612 M 12cm / 4 Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми 2) Сите вратени предмети МОРА

Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.54 смPls Прове

Предмет Тип : Сандали Пета Облик : Рамни Потпетици Пол : Момчиња Пета Тип : Рамни со Кожа Стил : Мека Кожа О

Добредојдовте на нашата продавница, јавете ни се и ќе добиете неограничен број на купони, само 20 купони

Нашата цел е задоволството на клиентите! За Враќање / Поврат 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ако не сте добиле ваша

Добредојдовте на нашата продавница!2018 Зима 9 Боја Најновите Бебе Чевли Црв Руно Сомот Зимски Чизми Гуме

Мајката на Децата Бебе Чевли Првиот пешаци Унисекс Зима Платно Мека Првиот Вокер Чевли За Малиот Бебе Д

Ново Бебе Чевли Вистинска Кожа Есен Moccasins Чевли Hallow Новороденче првите вокер деца Чевли Топла продажбам

Please wait...