0
clear
  • Бебе Панталони Момчиња девојчиња цртан филм печати плетени pp панталони еластичен појас деца Leggings Детска Облека 3-24 M
  • -20%
  • -20%
Бебе Панталони Момчиња девојчиња цртан филм печати плетени pp панталони еластичен појас деца Leggings Детска Облека 3-24 M

Бебе Панталони Момчиња девојчиња цртан филм печати плетени pp панталони еластичен појас деца Leggings Детска

DEN 168.00

Количината на стоката
Тековен


[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[8888] опис на Производот
Производи : Симпатична Пролет&Есен Бебето Момчиња Девојчиња памук PP панталони Деца потоплите Панталони деца Деца legging ултра еластични чорапи хулахопки
Постојат многу различни бои и дезени ,можете да изберете момче стил или девојка стил .на девојката нога 2 стилови ,се испраќа по случаен избор ,ве молиме да забележите на оваа .1 парчиња .тоа е испратите случаен избор.
Боја : како на сликата
Димензии :
80 Size : должина 41cm,половината : 20cm(со еластична),колковите : 23cm,одговара за за 6-10months бебе
90 Size : должина 46cm,половината : 20cm(со еластична),колковите : 24cm, одговара за 10-12 Месеци бебето
95 Size : должина 49cm,половината : 20cm(со еластична),колковите : 24cm, одговара за 13-24 Months стариот bab
( Можете да изберете големината она што го сакате)
Боја : 98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла
Поради различни мерни техники и сечење процес, не може да биде 1-3 см грешка, големина е само за референца
[xlmodel]-[производи]-[34045]
[xlmodel]-[производи]-[34045] Топла Продажба
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[34046]
[xlmodel]-[custom]-[34046]
[xlmodel]-[custom]-[34046]
[xlmodel]-[custom]-[34046]

Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Целосна Должина
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал Состав:
Памук помеша
Материјал:
Полиестер,Памук
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Слаби
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Животните
Половината Тип:
Средината
Стил:
Новина
Стил:
Leggings
Погоден Сезона:
Пролет, Есен, Зима
Ткаенини:
Памук помеша
Шема:
Риги, Точки, Слика, Филм, Животно

Слични производи

Висок Квалитет и 100% Сосема НовБоја : Како на Сликата ПрикажаниМатеријал : 100% ПамукПакет се вклучени : 1pcsГ

39 инчен ве Молиме овозможи 13cm грешка при мерењеПолитика на враќање : Ако објектот е дефектен, ве молиме д

Големина : S80 M90 L95 ве Молиме проверете ја оваа големина на табелата да се избере соодветна големина Ние и

ОПИСПроизводи : Есен Стил Бебе Девојка Облека Поставите 2017 Мода Геометрија Т кошула+Панталони+Капа 3pcs М

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Деликатна плетење и hemming Прекрасна животни слон ше

Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете в

1set= t кошула+кратки ПанталониГолеминаТоп Должина (cm)Градите (cm)Рамо (cm)Ракав (cm)Панталона (cm)Возраст703456201026

Ви благодариме за вашата поддршка!!!.Плаќање1 Ве молиме оставете ни го вашето позитивно назад.Ние прифаќ

2017 Симпатична Бебе Облека Поставите Памук Rompers + Панталони + Одговара На ШапкаГолемина : 012 месециЗа Возр

Новороденче mohair фустан облека romper со појавување на капа целосен сет,100% рачно изработени mohair bodysuit,Пчела

Опис : Материјал : ПамукБоја : како на сликата шоуГолемина на : 80(46m,79m,облека должина 57cm)90( 1012m,1318 милиони,об

Материјал : Памук , Полиестер, Големина : 51 CM*47 CM*8 CMВе молиме да забележите следните информации : Бидејќи п

Производ : девојки облека сетМатеријал : памук,полиестер,сомотБоја : како на сликатаголемина : 8090100голем

Внимание : Ова е Кина е големина, тоа е различно со големината на Вашата Земја,ве молиме Погледнете го Го

Ве молиме не го отвори спорот за нас.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од стр

Продавница Забележите повеќето од објектите во акции, ние брод во 12days по вашата исплата, како обично на d

ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Плаќање и ИспоракаМеѓуна

Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информа

Име : Деца грбМатеријал : Памучна крпаГолемина : 8090100големина на 79 M=80големина на 1318 МИЛИОНИ=90size1924 M=1001lot=1set

ПРЕВОЗОТ време EMS (515 работни дена на патот) Кина, воздухот mail (1550 работни дена на патот) DHL (25 работни дена

Големина informaiton(единица : cm)Возраст опција ГОЛЕМИНА на Тело, Должина)(cm)Панталона должина(cm) Градите Шири

Почитувани нашите клиенти .добредојдовте на нашиот продавница ..Нашиот производ е фабрички објект изво

ОписНајновите Модата Бебе Момчиња И Девојки Облека !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАК

ОПИС100% Сосема Нов и висок квалитет3 Pcs Симпатична Бебе Девојки ОблекаМоден дизајн СимпатичнаГолемина : 7

Висок квалитет и сосема нови 100% Главната боја : како на сликата на екранотНова модаМатеријал : ПамукВе м

Опис100% Сосема Нов и висок квалитетСимпатична Памук Бебе Момчиња ОблекаМоден дизајн Симпатична Летна О

големина : 3 M,6 M,9 M,12 M Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза

2016 година Пролет, Есен бебето момчиња и девојки Цртан филм памучни панталони Голема PP Панталони Legging дец

Ние ќе брод предмети веднаш штом ќе добиете на вашата исплата, и ние исто така, обезбеди следење број за

Големина : Три големина : 70cm(612months) 80см(1218months) 90cm(1824months)Опис На Производот : 1.Добар квалитет чист памук PP па

Please wait...