0
clear
  • Памук, Лен перница случај перници, без да вметнете дигитално печатење цвет самовила пеперутка велосипед
  • -20%
  • -20%
Памук, Лен перница случај перници, без да вметнете дигитално печатење цвет самовила пеперутка велосипед

Памук, Лен перница случај перници, без да вметнете дигитално печатење цвет самовила пеперутка велосипед

DEN 345.12
DEN 328.00

Количината на стоката
Тековен


Памук, Лен перница случај перници, без да вметнете дигитално печатење цвет самовила пеперутка велосипед
Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет. Убава самовила цвет перница поклопец за вашиот сладок дом Одличен квалитет ткаенина, удобно, трајни и перат Невидливи патент, убава и практична во Мека текстура и добро чувство и пропустливост
Забелешка : Една страна се печатат , на задната страна е обична боја без било слика Ладно и нежни машина за миење Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува да се Избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
Спецификација : Материјал : Памук, Лен Големина : Прибл. 44*44 cm Тежина : 100g Обрасци : Како што сликите покажуваат Затворање : Скриени Zip
Pakage се вклучени : 1pc* перница случај (внатре додатен не се вклучуваат)
Ве молиме љубезно Забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија!
Ние го прифатат плаќање преку Ali Pay САМО. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите. Ако сте ја купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.

Детални карактеристики

Материјал:
Полиестер / Памук
Возраст Опсег:
2 години До
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
Перница Случај
Возрасна Група:
Бебиња
Големина:
Approx. 44*44 cm
Материјал:
Памук, Лен
Тежина:
100g
Обрасци:
Како што сликите покажуваат
Затворање:
Скриени Zip

Слични производи

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm ( ве молиме изберете една,и напишете го голе

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забе

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забе

ПОВРАТНИ информацииа) За да ги видите кликнете на белата бојаа) Франција / Велика Британија / / Австралиј

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm ( ве молиме изберете една,и напишете го голе

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm ( ве молиме изберете една,и напишете го голе

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забе

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm ( ве молиме изберете една,и напишете го голе

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm ( ве молиме изберете една,и напишете го голе

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm ( ве молиме изберете една,и напишете го голе

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забе

Детали За Производот : Точка Име : Бебе Ќебе / SwaddleОбјектот Големина : 110 CM*90 CMМатеријал : 100% ПамукУпотреба

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm ( ве молиме изберете една,и напишете го голе

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забе

големина : 50 CM*60СМ / 1pcматеријал : Лен јаже ткаатсоодветна возраст : новороденче,012 месецистил : модапакет :

faremo del ностро meglio по risolvere ил vostro problema.42 воПакување : opp вреќаПакување Листа : 1 * доенче наслов обликувањет

Please wait...