0
clear
  • 433MHz Kerui Безжичниот Сигнал Repeater Предавателот Sensros Сигнал Проширувач Бустер Extender За Дома Аларм Систем за Безбедност
  • -20%
  • -20%
433MHz Kerui Безжичниот Сигнал Repeater Предавателот Sensros Сигнал Проширувач Бустер Extender За Дома Аларм Систем за Безбедност

433MHz Kerui Безжичниот Сигнал Repeater Предавателот Sensros Сигнал Проширувач Бустер Extender За Дома Аларм

DEN 1391.52

Количината на стоката
Тековен

Kerui Безжичниот Сигнал Repeater Предавателот Sensros Сигнал 433 MHz Проширувач Бустер Extender За Дома Аларм Систем за Безбедност
1.Надворешно Напојување : DC 9 V-15 V 2.Изгради-во Батеријата : Ну-Здраво ААА*6 DC7.2 V 3.Статична Струја : 4.работат на струјата : 5.Примање и пренесување на фреквенција : 433 MHz или FM 230 MHz 6.Максималниот број на далечинскиот управувач : 20pcs 7.Максималниот број на безжични детектор : 100pcs 8 Примање/Емитува Растојание 9.Далечинскиот управувач детектор : Компатибилни 2262 и 1527 кодирање ,Укажуваат отпор : 2262/1.5-4.7 М,1527/150-470 K 10.Одбрана Зони : 8 безжична зони,2 жичен зони 11.Излезна моќност : DC12 V,500m A 12.Надворешна Сирена : DC12 V,300m A 13.Работна Температура : -20 C-55 C 14.Големина : 180*125*37mm Пакет Листата : Безжичниот Сигнал Extender * 1 Забелешка : Корисниците може да според да барањата да се избере далечински управувач ,безжични магнетна врата контакт,безжични Вибрации вратата контакт ,безжични ПИР детектор,безжични детектор на чад,безжични гас детектор,сирената и така натаму. И ние само го потврди тоа да работат со KERUI Аларм Систем ќе купи од нас,ако не купи форма на нас,ве молиме контактирајте нè за потврда пред место цел. Ви благодариме. Работа со аларм како K7, W2, G18 и G19 etcl, ако треба, кликни тука за да се купи :

Детални карактеристики

Бренд Име:
KERUI
Број На Модел На:
KR-Z08
Безжична Фреквенција:
433Mhz

Слични производи

Почитувани купувачи : 1 Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 14 работни дена Време на испорака за DHL : 4~8 /

Интелигентни ПИР Сензор за Движење со Внатрешна Антена Усвојува напредна технологија во процесирање н

Бесплатен превозот ЕАС rf 8.2 mhz мали молив ознака со lanyard за кожна торба за Безбедност ознакаФабриката derect

Работен напон : DC9 ~ 16 vОткривање спектар : 12 мВклучете излез : 1 A Max, 25 VРаботна температура : 25 ℃ ~ + 55 ℃Голем

Ако ви се следниве земји ве молиме да ни остават порака.​реалната сликаСтабилна и Realiable Аларм СистемВаш

*Врз основа на u COSIII оперативен систем Поддршка мултијазик на менито на екранот,глас го поттикнува и ала

Телефон за безбедност на мирување,Телефонот за безбедност на екранот,Мобилен телефон безбедност кабел,

започнете Цена : $80.00 Цена : $414.00 Цена : $600.00 Американски Цена : $160.00 Цена : $10.00 Цена : $140.00крајотЗабелешка : ов

*Изграденаво моќни перформанси на ПРОЦЕСОРОТ господар врз основа на 32битна CortexМ3 јадро WIFI / GSM / / GPRS интр

Може да се сместат 2 групи на повик број за аларм прима центар Може да се сместат 3 групи на СМС броеви : ко

00 / set мрАларм за излезАВТОБУСМА АВТОБУС постојан струја превозникот бранОперативен напонDC 13.3) Ако не м

433 MHZ Безжична ESD6 A Гас Детектор на Независни Или се работи За Домашна Безбедност Аларм Систем Безжична с

Некои земја увоз даночни е потребно Јужна Америка клиентот pls забелешка на CPF или CUIT број кога ќе ја одбе

Etiger 300 МЕТРИ долги Безжична Врата, Прозорец Контакт Аларм Дома Burglar Аларм за Врата Windows Аларм Подесувате

*Поддршка на надворешниот безжични сирената Поддршка до 100 учење / складирање локација за далечинска ко

>>Опис на производот : *на 2,4 инчен TFT екран,концизен кориснички интерфејс и мени навестување disign за да се

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите Ние ќе ја и

Опис На Производот 1.6 см ширина*4cm дебелина=4.Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при

Безжична кодирање : лесно да додадете дополнителни безжична додатоци Може да се сместат 3 групи на СМС б

Вграден часовник& Говорникот & Stop& Батеријата Една клучна контрола функција : од рака, домот на арм и дале

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Нашата цел е задоволс

Please wait...