0
clear
  • 2.4 Инчен 2.4 GHz Боја LCD Безжични Дигитални Аудио Видео Безбедност Бебе Монитор 2 Начин Зборува Ноќ Визија Температура следење
  • -20%
  • -20%
2.4 Инчен 2.4 GHz Боја LCD Безжични Дигитални Аудио Видео Безбедност Бебе Монитор 2 Начин Зборува Ноќ Визија Температура следење

2.4 Инчен 2.4 GHz Боја LCD Безжични Дигитални Аудио Видео Безбедност Бебе Монитор 2 Начин Зборува Ноќ Визија

DEN 6694.08
DEN 2276.00

Количината на стоката
Тековен


Обично објектот ќе пристигне во рок од 20-60 работни дена по превозот.Ние ќе ви помогнеме да го провери и ќе им даде целосна наплата ако не се парцела конечно.063 кг Пакет вклучува : 1 X Следење 1 X Камера 2 X Адаптер 1 X Упатство
Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 работен ден по расчисти исплата.
Различни мајки се овозможи истиот љубов кон своите деца.083 kg Камера : Image Sensor : CMOS Пиксели : 640x480 Минимална Осветлување : 0 Lux(IR за) Ноќно гледање на Далечина : 15ft / 5m Видите Агол : Дијагонала Од 45° Потрошувачка на Енергија : 200m A Напојување : 5 V/1000m A DC Димензија(Wx Hx D) : 67mmx105mmx67mm Weigth : 0.
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Ако не примате стоката за време нашето ветување време,немојте да се отвори спорот и контактирајте со нас навремено.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1.4 Инчен Колор LCD Безжични Дигитални Аудио Видео Безбедност Бебе Монитор 2 Начин Зборува Ноќ Визија Температура следење
Карактеристики : Преносни Следење Висок контраст 2.
Работно време :
Ние работиме од понеделник до сабота,ако имате било какви прашања надвор од нашата работното време,ве молиме да ни остават massange,ние ќе ви одговори веднаш откако ќе се врати на работа. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Пекинг Време 08 : 15-17 : 45
Њујорк Време 19 : 15-04 : 45
Мелбурн Време 11.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.Да Russion : e Packet испорака од Кина (10 до 30 работни дена)
2.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Спиење Монитори
Бренд Име:
Discoball
Возраст Опсег:
7-9Y,4-6Y,4-6M,7-9M,13-18 МИЛИОНИ,2-3Y,0-3М,13-14Y,10-12Y,10-12M,>14Y,19-24M
Број На Модел На:
VB605
Материјал:
ABS
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
LCD големина:
2.4 инчен
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Ноќно Музика Температура Power Saver
Безжичен Опсег:
50m затворен
Резолуција На Екранот:
640*480
Дисплеј Тип:
боја
Леќа Тип:
CMOS
Фреквенција(GHz):
ISM2400~2483.5 MHZ
Канали:
2.4 Ghz

Слични производи

6"(L*W*H)Материјал : СиликонНето Тежина : 41gПакет Содржина : 4 x Табела Агол ПодлогаAnswer : ___________________________ Note : ос

У Облик И Рамни Облик На Децата, Безбедност На Производи За Бебе Несреќа Бар Чаша Кафе На Маса, Биро Агол

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Децата сакаат да истражуваат и затворен кабинет вратата

Враќање & Наплата1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.За По

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Не треба да се вежба дупки, двојнострана лепило налепница, лесен и у

За рефус со цел : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака Ве молиме испрате

Го заштити вашето дете од остри рабови со импакт апсорбирање на пена Оган retardant, нетоксични и латекс сло

Се занимава Цена Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се За

A3 : ве Молиме email на нас,ако би сакал да се препродава тоа.Гаранција и наплата : 100% наплата на гаранција на

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одгово

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјал : ПВЦ Тоа 's користи за аглите на вашата маса и клупа за

Дел Б : можете Да направите dropshipping?Да Ние може да се направи dropshipping идеален за рамен и чисти површини со п

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Пена Гума Боја : Кафе / Беж Функција : 1, лесно да го и

Се занимава Цена Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се За

2m Бебе Безбедност Браник во Дресот на Деца Табела Агол Заштитник Guard Биро Работ Перница Ленти M09 Опис : Ка

Должина на Рака : До 106cm / 41.73 во прибл Кеса Димензии : 22 х 21cm / 8.66 x 8.27" Должина на Рака : До 106cm / 41.73 во приблК

Карактеристики : Висок квалитет на материјалите Биро агол е опасно за бебе,дете или новороденче,така шт

100% нов бренд и висок квалитет !!Име на производ : Моќ Приклучок за Заштита Случај Тип : Заштита од електри

10pcs ЕУ Моќ Штекер Електричниот Штекер Бебе Деца Приклучок за Штекер Покрие Доказ Бебе за Безбедност на Д

Кабинет Вратата Фиоки Фрижидер Тоалет Безбедност Пластика / Крпа За Заклучување За Дете Дете Бебе Безбе

Опис : 100% сосема нов и висок qualit Спецификации : Материја : АБС Боја : Бела Количина : 10 компјутериAnswer : _________

ТОПЛА Продажба НОВА МОДА $2.09 $1.09 $0.77 $1.79 $1.15 $1.49Состојба : 100% сосема новМатеријал : висок квалитет мека ПВЦС

Please wait...