0
clear
  • Слободен брод Злато месинг Рачни мијалник shattaf комплет sprayer туш сет со црево Заградата
  • -20%
  • -20%
Слободен брод Злато месинг Рачни мијалник shattaf комплет sprayer туш сет со црево Заградата

Слободен брод Злато месинг Рачни мијалник shattaf комплет sprayer туш сет со црево Заградата

DEN 2687.52
DEN 2499.00

Количината на стоката
Тековен


ЗЛАТО clour рачни мијалник shattaf комплет sparyer туш поставите рака туш со црево ,Заградата
НАПРАВЕН ОД МЕТАЛ ЗА ТРАЕН КВАЛИТЕТ Црево
Се Вклопува 1/2" Нишка
Вклучуваат :
Дувачкиот Spayer мијалник
1.5 М нерѓосувачки steeel црево
ABS пластика заградата носителот
Нарачки ќе бидат испратени по плаќање ослободен од DHL (ИЛИ Fedex ,ups-от ,ТНТ),Клиентот може да добие во 4-6 дена

Детални карактеристики

Допрете дупка:
Една Дупка
Spary Тип:
Хоризонталната
Број На Модел На:
Мијалник 01

Слични производи

Modun Силикони Млазницата Enema Туш За Газ Вагинален Анален Чистење Colonic Туш Систем Почиста Shattaf Тоалет И Туш

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

Modun Силикони Бања Мијалник Туш Секс Чист Производ Анусот Анален Туш Enema Чистење Анален Хигиена Геј Enema Ра

За Комерцијални, Дома, Бар итн употреба Изработени од АБС ,Хром Финиш Лесно да се инсталира

ЗЛАТО МЕСИНГ clour рачни мијалник shattaf комплет sparyer туш поставите рака туш со црево ,ЗаградатаНАПРАВЕН ОД М

Повратни информации : Јас ќе се опише предмети, како и што можам.Треба да проверите објект кога објектот

Враќање & ЗаменаСите наши производи ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот Ако

30 / парче.42 / парчеСо 150 см од не ' Рѓосувачки Челик Црева Тадаптер И Држачот (Дар), Еден Справи со Хром Рач

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тап

Карактеристики : Лесно да се пополни мијалник шише Најдобар дизајн за патување, отворено и јавно за личн

Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состо

Тоалет Рачни Пелена Месинг Мијалник Sprayer + Месинг Топли И Ладни Миксер Вентил Spary Тип : ХоризонталнаВенти

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

Превозот : ве Молиме да земете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Прево

Опис на Материјал : Алуминиум Површината : Хром Боја : сребро Вклучуваат : 1* Мијалник Чешми Лесно да се ко

Ве молиме да се разбере.(3) Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние во голема мера ќе го

65 / парчеДобра Вест! Испрати Носителот Како Подарок, Една Рачка Месинг Хром Shattaf Преносни Мијалник Бесп

GY0002385Спецификација : Сосема нов и висок квалитет!Тип : Smart тоалет седиште мијалникМатеријал : ABSБоја : Бел

Тоалет и Мијалник Тапа Мијалник Тоалет Седиште Мијалник Рака Туш со LED Рачни Мијалник Спреј 1.5 М Туш Црев

Please wait...