0
clear
  • Жените Chiffon Блуза Дами Солидна Домот Блузи Кратко Sleeve ОЛ Канцеларија Кошула Плус Големина Блузи
  • -20%
  • -20%
Жените Chiffon Блуза Дами Солидна Домот Блузи Кратко Sleeve ОЛ Канцеларија Кошула Плус Големина Блузи

Жените Chiffon Блуза Дами Солидна Домот Блузи Кратко Sleeve ОЛ Канцеларија Кошула Плус Големина Блузи

DEN 268.80
DEN 210.00

Количината на стоката
Тековен


Ние не гарантира испорака време, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за Големите парцели.
>>ЧПП :
1. Јас сум повторно продавачот,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена,благодарение!
6.Дали постои следење на број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.2"
Пакет Се Вклучени : 1 X Кошула
>>Превозот :
Ние ќе ја испрати на предмети ПОБРЗО откако вашата уплата е завршен.0"
XL 98cm/38. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас (ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина)
4. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
ZJ941W3XL
Бренд Име:
ETOSELL
Декорација:
Никој
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер

Слични производи

Бесплатен Превозот За И Во Светот 3 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги

Врат Должина : 42cmЈака Должина : 3cmРамо : 34cmПред Должина : 30cmНазад Должина : 22cm

Топла ПродажбаГолемина ИнформацииS : Должина 61cm, Биста 88cm, Рамо 35cm, Ракав 60cm, Половината 74cmМ : Должина 62cm,

Топла ПродажбаГолемина Информации S : рамо 38cm, градите 88cm, Должина 67cm,ракав 44cmМ : Рамо 39cm, градите 92cm, Долж

2017 Summer Змеј Јапонското Кимоно Јакна Женска Блуза Жените Кошула Jiu Джицу Harajuku Кимоно Макси Kawaii Долго плус

Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да редНие и ветуваме да се провери секое парче на стоката пред п

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Политика На Враќање1 Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине вашите негативн

Политика На Враќање1 За квалитетот на прашањето , може да побара за размена или наплата; ве молиме наведе

$10.50 $ 6.83 $7.89 $ 6.55 $14.54 $ 9.89 $10.20 $ 6.73 $10.97 $ 9.87 $13.15 $ 10.26 $11.58 $ 11.00 $11.99 $ 10.19 $9.89 $ 9.40 $11.29 $ 9.60 $12.94 $ 10.22 $15.78 $ 10.26Азија Голе

hot_tail топлаАзија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 57 22.46 80 31.52 56 22

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Ние ќе се вр

ГолеминаS / cmM / cmL / cmНАС4681012Велика БРИТАНИЈА81012АУ81012ЕУ3436384042БистаПлочка7 68 08 4Препорачувам889296Sleeve2626.527П

hot_tail топла, топлаАзија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 63 24.82 90

Ако прилагодувањето трошоци надмине оригиналната цена на фустанот од 50%, ние ќе ги надомести само до изн

Answer : ___________________________ Note : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Големината е Азија големина, со различни Русија, Европскиот и американскиот големина...

Answer : ___________________________ Note : Ова е Азија големина,ве молиме игнорира ознака.не, едноставно изберете го со S / M

Please wait...