0
clear
  • Елегантна Бела Жените Кошули Chiffon Редовни Ракав Блуза Женски Blusas Канцеларијата Дама Undershirt Блузи 2017 Жените Облека RWS175022
  • -20%
  • -20%
Елегантна Бела Жените Кошули Chiffon Редовни Ракав Блуза Женски Blusas Канцеларијата Дама Undershirt Блузи 2017 Жените Облека RWS175022

Елегантна Бела Жените Кошули Chiffon Редовни Ракав Блуза Женски Blusas Канцеларијата Дама Undershirt Блузи

DEN 1366.56
DEN 738.00

Количината на стоката
Тековен


Топла Продажба
Големина Информации
S : Должина 61cm, Биста 88cm, Рамо 35cm, Ракав 60cm, Половината 74cm
М : Должина 62cm, градите 92cm, рамо 36cm, ракав 61cm, Половината 78cm L : Должина 63cm, градите 96cm, рамо 37cm, ракав 62cm, Половината 82cm
Производот Се Покаже
Детали Шоу

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
RWS175023
Пол:
Жените
боја:
Бела
Пол:
Жените
Големина:
S,M,L,XL
Сезоната:
Пролет/Есен/Лето
Ткаенини:
Памук
Должина На Ракав:
долг ракав кошула
Трговија на големо мин.:
5 компјутери
Трговија на големо испорака:
ТНТ/UPS/DHL/Федекс Бесплатен превозот...
Трговија На Големо Попуст:
15% Попуст

Слични производи

ГолеминаS / cmM / cmL / cmНАС4681012Велика БРИТАНИЈА81012АУ81012ЕУ3436384042БистаПлочка7 68 08 4Препорачувам889296Sleeve2626.527П�

hot_tail топлаАзија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 57 22.46 80 31.52 56 22

големина Должина Биста Ракав Рамо S 62 90 57 36 M 63 94 58 37 L 64 98 59 38 XL 65 102 60 39 XXL 66 61 106 40

Објектот спецификитеПол : ЖенитеСезона : Пролет,ЛетоПовод : НеврзанМатеријал : Памук помешаДекорација :

Политика На Враќање1 Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине вашите негативн

Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да редНие и ветуваме да се провери секое парче на стоката пред п

hot_tail топлажешкаАзија Големина Должина Биста Ракав Рамо Половината ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧ

Големина На Табелата : ВНИМАНИЕ : Бидете сигурни дека ќе се земе вашата мерења боси, ве молиме да ни остав

Ние ќе се најде на најниска цена за вас Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име.�

Врат Должина : 42cmЈака Должина : 3cmРамо : 34cmПред Должина : 30cmНазад Должина : 22cm

ЗАБЕЛЕШКА1 Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно ,Бидејќи на различни производство на bath

Вратот Врат Должина : 42cmЈака Должина : 65cmРамо : 37cmПред Должина : 32cmНазад Должина : 24cm

Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 58 22.85 99 39.01 66 26.00 35 13.79 М 59 2

пролет Жените Мода Солидна боја HiLo Rayon Кошула 2017 Секојдневен долг Ракав Лабава Плус големина Врвот Блуз�

Големината е Азија големина, со различни Русија, Европскиот и американскиот големина Ако вие не може да

ГолеминаSМLXLБиста88cm92cm96cm100cmРамо36cm37cm38cm39cmДолжина63cm63cm64cm65cmSleeve57cm58cm59cm60смAnswer : ___________________________ Note : 1 : Како раз

Се препорачува да се јавите на нашите попродажба на Услуги на Клиентите, пред да се вратат некој објект �

Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспоста

Please wait...