0
clear
  • Simplee Исклучување рамо ruched ракав блуза кошула Секси лето backless кул блуза Плажа сплит блуза blusa жените блузи streetwear
  • -20%
  • -20%
Simplee Исклучување рамо ruched ракав блуза кошула Секси лето backless кул блуза Плажа сплит блуза blusa жените блузи streetwear

Simplee Исклучување рамо ruched ракав блуза кошула Секси лето backless кул блуза Плажа сплит блуза blusa жените

DEN 879.36
DEN 528.00

Количината на стоката
Тековен


Големина
S / cm
M / cm
L / cm
НАС
4-6
8-10
12
Велика БРИТАНИЈА
8
10
12
АУ
8
10
12
ЕУ
34-36
38-40
42
Биста
Плочка
7 6
8 0
8 4
Препорачувам
88
92
96
Sleeve
26
26.5
27
Полите
135
139
143
Должина
42.5
43.5
44.5
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Simplee Црвени печати возбудува chiffon блуза кошула жените блузи Boho исклучување рамо кратко sleeve сечење на врвот Лето плажа блуза цевка blusa

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
SIMPLEE
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Ткаени
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Slash вратот
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Број На Модел На:
BL208
Пол:
Жените

Слични производи

2018 Есен Бели Жени Блузи Кратко Sleeve Плус Големина Дами Канцеларија Кошули Есен Мода Обичните Џеб Дизајн

Детали За ПроизводотМатеријал : chiffon ployesterПовод : плус големина лабава случајни кошули жолта печати Возб

hot_tail топлажешкаАзија Големина Должина Биста Ракав Рамо Половината ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧ

големина Должина Биста Ракав Рамо S 62 90 57 36 M 63 94 58 37 L 64 98 59 38 XL 65 102 60 39 XXL 66 61 106 40

Шик Жените Chiffon Boho Дами Кимоно Долго Cardigan Лабава Блуза Кратко Sleeve Блузи Квалитетот е на прво со најдобра

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Ние ќе се вр

Превозот : 1.Бела Чипка Кратки Ракави Готски Лолита БлузаМатеријал : Сатен ChiffonSleeve Стил : Кратки РакавиПр

Плус Големина 3 Бои Топла Продажба 2015 Мек Памук, Чипка Блуза Кратко Sleeve Долга Должина на Кошула BOHO Стил з

Објектот спецификитеПол : ЖенитеСезона : Пролет,ЛетоПовод : НеврзанМатеријал : Памук помешаДекорација :

Состојба : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : ChiffonБоја : ШарениГолемина : Една ГолеминаSleeve Стил : Кр

Бесплатен Превозот За И Во Светот 3 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги

Answer : ___________________________ Note : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Големината е Азија големина, со различни Русија, Европскиот и американскиот големина Ако вие не може да

Ако прилагодувањето трошоци надмине оригиналната цена на фустанот од 50%, ние ќе ги надомести само до изн

Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 58 22.85 99 39.01 66 26.00 35 13.79 М 59 2

Политика На Враќање1 Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине вашите негативн

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Please wait...