0
clear
  • Лето памук т кошула мажите кратки ракави бела маица мажите круг вратот Кинески копчиња тенок т кошули за мажи бренд tshirt mens camisa
  • -20%
  • -20%
Лето памук т кошула мажите кратки ракави бела маица мажите круг вратот Кинески копчиња тенок т кошули за мажи бренд tshirt mens camisa

Лето памук т кошула мажите кратки ракави бела маица мажите круг вратот Кинески копчиња тенок т кошули за мажи

DEN 623.52

Количината на стоката
Тековен

Лето памук т кошула мажите кратки ракави бела маица мажите круг вратот Кинески копчиња тенок т кошули за мажи бренд tshirt mens camisa

Детални карактеристики

Големина:
M Asian size, L Asian size, XL Asian size, XXL Asian size, 3XL Asian size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Oxford
Материјал:
Spandex,Памук
Маскирани:
No
Материјали:
95% памук, 5% spandex
Модел:
218-1
Стил:
Моден

Слични производи

Информација За Производот : Добредојдовте на нашата онлајн продавница!!! Ве молиме да обрнете внимание з

започнетекрајот· 100% Сосема Нов· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)Големина На

Материјал : Tshirt направен од 100% памук, Преку специјални занает обработка направи Дише и Апсорбира потта п

Добредојдовте на нашата продавница!Нашата големина е Азија големина, тоа е околу 12 димензии помали од Е

Информација За Производот : Добредојдовте на нашата онлајн продавница!!! Ве молиме да обрнете внимание з

Ве молиме да ја потврдите вашата големина пред купување Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производ

и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка Бесплатен Превозот За Светот3 Клиенти од Бразил треба да о

Широк опсег на големини од S3 XL Прилично произведени, заверена и трокреветни предмет на ревизија.] Вашиот

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво

S Должина 56 Биста 6384 Препорачуваме : 4252kgM Должина 57 Биста 7292 Препорачуваме : 5260kgL Должина 59 Биста 7698 Препор

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво

Please wait...