0
clear
  • lol ur не Хари Стилови кошула Битник Унисекс Т-Маица Повеќе Димензии и Бои-A809
  • -20%
  • -20%
lol ur не Хари Стилови кошула Битник Унисекс Т-Маица Повеќе Димензии и Бои-A809

lol ur не Хари Стилови кошула Битник Унисекс Т-Маица Повеќе Димензии и Бои-A809

DEN 599.52
DEN 510.00

Количината на стоката
Тековен


започнете
крајот
· 100% Сосема Нов
· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)
Големина На Табелата
Големина
Преку рамо
Биста
Должина
Sleeve
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
XS
43
16.9
88
34.6
64
25
20
7.9
S
46
18.1
94
37.0
67
26.0
20
7.9
М
49
19.3
100
39.4
70
27.5
20
7.9
L
52
20.5
106
41.7
73
29
20
7.9
XL
54
21.3
112
44.1
75
29.5
20
7.9
XXL
57
22.4
118
46.5
77
30
21
8.2
· Многу Бои Избор :
·
Повратни информации :
1).Ако нешто се направи што не се задоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги решаваат проблемите додека не ги задоволи.
2).Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации (5 ѕвезди) за нас. Ви Благодариме Повторно.
Испорака :
1)Ние брод предмети преку EMS, Кина пост воздух mail.
2)Бесплатен превозот за да ја изберете земјата, ве молиме проверете превозот и пакување за детали.
3)Ако сакате стоки earily испраќаат, ве молиме да плаќаат екстра за промена EMS,курирската служба DHL.
Враќање & Наплата :

Детални карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
A809
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
PADEGAO
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Слични производи

Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации ил

Габриел Осипување ТМаица Новиот Јапонски Аниме Лето Мажи Жени Tenma Гаврил Бела Cosplay Кратко Sleeve Т кошулаДи

Информации За ПроизводотСостојба : 100% Сосема новБоја : Како што е прикажаноГолемина : S M L XL XXL XXXLЗа Плаќањ

Информација За Производот : Добредојдовте на нашата онлајн продавница!!! Ве молиме да обрнете внимание з

започнетекрајот· 100% Сосема Нов· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)Големина На �

Гаранција и Гаранција : 1.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разуме

Јас не сум само професионална производител на облека на децата, но исто така и мајка Бојата разликата е �

Информација За Производот : Добредојдовте на нашата онлајн продавница!!! Ве молиме да обрнете внимание з

Се врати и враќање1.Ако боја / големината не е во право за вас, можете да се вратите назад кон нас, за проме

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите Купувачот �

KYQIAO Етничка везови т кошула 2018 жените лето етничка дизајн o вратот кратко sleeve хипи црно бел вез т кошулаВ

започнетекрајот· 100% Сосема Нов· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)Големина На �

Please wait...