0
clear
  • Лука Hemmings е мојот дечко Т-маица Цитат кошула Мода Блогер Битник Унисекс Т-Маица Повеќе Димензии и Бои-A684
  • -20%
  • -20%
Лука Hemmings е мојот дечко Т-маица Цитат кошула Мода Блогер Битник Унисекс Т-Маица Повеќе Димензии и Бои-A684

Лука Hemmings е мојот дечко Т-маица Цитат кошула Мода Блогер Битник Унисекс Т-Маица Повеќе Димензии и Бои-A684

DEN 599.52
DEN 516.00

Количината на стоката
Тековен


започнете
крајот
· 100% Сосема Нов
· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)
Големина На Табелата
Големина
Преку рамо
Биста
Должина
Sleeve
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
XS
43
16.9
88
34.6
64
25
20
7.9
S
46
18.1
94
37.0
67
26.0
20
7.9
М
49
19.3
100
39.4
70
27.5
20
7.9
L
52
20.5
106
41.7
73
29
20
7.9
XL
54
21.3
112
44.1
75
29.5
20
7.9
XXL
57
22.4
118
46.5
77
30
21
8.2
· Многу Бои Избор :
·
Повратни информации :
1).Ако нешто се направи што не се задоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги решаваат проблемите додека не ги задоволи.
2).Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации (5 ѕвезди) за нас. Ви Благодариме Повторно.
Испорака :
1)Ние брод предмети преку EMS, Кина пост воздух mail.
2)Бесплатен превозот за да ја изберете земјата, ве молиме проверете превозот и пакување за детали.
3)Ако сакате стоки earily испраќаат, ве молиме да плаќаат екстра за промена EMS,курирската служба DHL.
Враќање & Наплата :

Детални карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
A684
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
PADEGAO
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Слични производи

Информација За Производот : Добредојдовте на нашата онлајн продавница!!! Ве молиме да обрнете внимание з

Гаранција и Гаранција : 1.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разуме

започнетекрајот· 100% Сосема Нов· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)Големина На

Информација За Производот : Добредојдовте на нашата онлајн продавница!!! Ве молиме да обрнете внимание з

Почитувани купувачи,ДобредојдеНашите маици беа Азија големина !Ве молиме погледнете го големината н

Answer : ___________________________ NOTE : Нова промоција! Ве молиме запомнете нашата продавница, Чуда се случи тука!!!Ако и

започнетекрајот· 100% Сосема Нов· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)Големина На

започнетекрајот· 100% Сосема Нов· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)Големина На

Ние ќе брод за излез на стоки во 57 дена, стоката ќе пристигне во 545 работни дена зависи од вашиот превозот

започнетекрајот· 100% Сосема Нов· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)Големина На

S Должина 56 Биста 6384 Препорачуваме : 4252kgM Должина 57 Биста 7292 Препорачуваме : 5260kgL Должина 59 Биста 7698 Препор

2017 Мода Стилски Мажите Случајни Кошули Тенок Одговара Долг Ракав ТМаица V Деколте врвот tees мажиАзија Го

Please wait...