0
clear
  • Памук Новороденче Момчиња Облека Тигар Печатени Бебе Rompers Jumpsuit Playsuit Ракав Лето Бебе Момчиња Rompers 0 До 24 Месеци Сива
  • -20%
  • -20%
Памук Новороденче Момчиња Облека Тигар Печатени Бебе Rompers Jumpsuit Playsuit Ракав Лето Бебе Момчиња Rompers 0 До 24 Месеци Сива

Памук Новороденче Момчиња Облека Тигар Печатени Бебе Rompers Jumpsuit Playsuit Ракав Лето Бебе Момчиња Rompers

DEN 201.12
DEN 171.00

Количината на стоката
Тековен

Памук Новороденче Момчиња Облека Тигар Печатени Бебе Rompers Jumpsuit Playsuit Ракав Лето Бебе Момчиња Rompers 0 До 24 Месеци Сива
Опис
100% Сосема Нов и висок квалитет
Симпатична Бебе Момчиња Bodysuit
Моден дизајн Симпатична
Големина : 70 80 90 95
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Памук Мешавина
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние препорачуваме избор на поголеми димензии, благодарение.
Етикета Големина Должина Биста*2 Препорачува Возраст 70 41 см 25 см 0-6 месеци 80 44 cm 26 cm 6-12 месеци 90 47 см 27 см 12-18 месеци 95 53 см, 28 см 18-24 месеци
Постои 2-3 cm разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Пакет Icluded : 1x Тигар Bodysuit
Преглед :
Плаќање и Испорака

Детални карактеристики

Бебе Возраст:
4-6 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Број На Модел На:
бебе момчиња облека
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Бебе Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал Состав:
Памук мешавина
Јака:
О Деколте
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers

Слични производи

Бургундија Бебе Bodysuit Новороденче Плескавици, Долг Ракав Jumpsuit Бебе Девојки Кавга Onesie Бебе Облека Бебе Де

Големина : 70 80 90 95 одговараат за 06, 612,1218,1824 месец Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна це

Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВн

Опис : Бебе RompersS izes : 708090100C olor : Како ФотографииMOQ : 1 bucПакување : 1 buc Спакувани Во 1 ТорбаПрашува : За попуст,

2018 Бебето Rompers Црвено Plaid Пролет Лето Деца, Момчиња И Девојки Облека Новороденче Bebes Jumpsuit Тело Одговара Н

[ ИМЕ на ПРОИЗВОД ] SOSOCOER Новороденче Rompers Облека Летото 2017 Ново Срце Стрелките на Младата Jumpsuit Мода Писмо

Бренд : Прво Движења Големина : 6 M 9 M 12 M 18 МИЛИОНИ,24 MМатеријал : Footcover оние кои се руно,други од нив се во Па

Големина Должина Биста На возраст S 36cm 44cm 03 месеци M 38cm 46cm 36 месеци L 40cm 48cm 612 месеци XL 42cm 50cm 12 години Прирач

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наш

Материјал : мешавина памук, мрежа tulle;Ве молиме љубезно одберете via бебе градите големина;0~6months : 36cm / 14.17" в

Големина : 70 80 90 95 за NB да 6month,612month,1218month,1824monthНие и ветуваме да понудат ВРВЕН КВАЛИТЕТ,конкурентна цена,до

Please wait...