0
clear
  • Нерѓосувачки челик вертикална планината Плови Ниво Прекинувачи може да се користи со слатка течности или течности со метални честички суспендирани
  • -20%
  • -20%
Нерѓосувачки челик вертикална планината Плови Ниво Прекинувачи може да се користи со слатка течности или течности со метални честички суспендирани

Нерѓосувачки челик вертикална планината Плови Ниво Прекинувачи може да се користи со слатка течности или течности

DEN 1056.00
DEN 1003.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип:
Гас Бојлер Делови
Број На Модел На:
S12010

Слични производи

Електричен бојлер прилагодлива контрола на температурата се префрлите 110 степен AC250 V16 A сензор на темпе

На bimetallic лента се користи за да конвертирате температура промена во механичко поместување Лента се сос

детали за производотбела : силиконцрна : гума

Biпроток на електромагнетниот вентили се главно се користи за одмрзнување на воздухот извор на топлинск

LJXH Еден Крајот Жичен Патрон Грејачи за Греење Елемент 9x300mm / 0.354"x11.81" AC110 V / 220 V / 380 V Моќ 680 W / 900 W / 1100 W Име на

Не ' рѓосувачки Челик 304 1 ИНЧЕН NPT / BSP Locknut за Греење на ЕлементСпецификација : 1.(Нормално, САД, Канада и Ме

LJXH Кертриџ Греење на Елемент 2 PCS 9mmx50mm / 0.354"X1.57" AC110 V / 220 V / 380 V Кертриџ Отпорници 120 W / 140 W / 180 W за Електрична

Земјата Ѕвезда Запечатени Гас Вентил за ТНГ Вентил Црево Врска Димензии 11+0.5 mm

Карактеристики : Сигурен и издржлив Едноставна внатрешна структура, парична казна изработка...

Производ големина 275*155*25 Единица тежина 1.4 kg Боја кутија големина 318*242*76mm Пакување големина 4932*33.5 cm Вкупн

5 КОМПЈУТЕРИ / Многу Гас Бојлер Вентил Напрсток 10мм Должина 41.5 мм за ЛПГ Бојлер

детали за производотагол вентил , книга префрлување може да се користи како бојлер прекинувач , speciosity , du

На барање на податоци за следење на функции ви овозможи да се види колку многу енергија ќе се користи во

201 SS од 1,5 инчи / DN40 Слива Форма Топлинска Цевка,Хексагонални Тема Електричен Бојлер Елемент за Котел 220 V /

LJXH Греење Елемент за Мувла Заварување Топлинска Цевка Кол.9mm / 0.354" Должина 150mm / 5.9" AC110 / 220 / 380 V,Моќност 350 W /

ПОСЕБНИ ИНФОРМАЦИИ : За SF Економски Воздух Mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет,кога стоката пристигна во зем

Инсталација и Мерки на претпазливостЗа да избегнете електричен шок, производот штета и да се заштити ва

LJXH Кертриџ Греење Отпор Елемент 9 X80mm / 0.354"x3.15" 180 W / 230 W / 300 W 110 V / 220 V / 380 V Патрон Грејачи за Лиење Име на Прои

LJXH Патрон Грејачи 500 W / 400 W / 650 W 2 парчиња 8 X200mm Греење Елемент за Вода SТоплинска Цевка 220 V / 110 V / 380 V Име на П

LJXH Греење, Електрични, за Загревање Цевка Кол 9.5 mm Должина 150mm 2 ПАРЧИЊА Патрон Грејачи Елемент AC110 V / 220 V / 3

Biпроток на електромагнетниот вентили се главно се користи за одмрзнување на воздухот извор на топлинск

Име : Електрични Литургија Се Префрлите Копчето КапаГолемина : 46*21mmБоја : ЦрнаПакет : 10pcs

Please wait...