0
clear
  • Нерѓосувачки челик вертикална планината Плови Ниво Прекинувачи може да се направи индикација на Хемиски ниво
  • -20%
  • -20%
Нерѓосувачки челик вертикална планината Плови Ниво Прекинувачи може да се направи индикација на Хемиски ниво

Нерѓосувачки челик вертикална планината Плови Ниво Прекинувачи може да се направи индикација на Хемиски ниво

DEN 1113.60
DEN 1058.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип:
Топлинска Пумпа Бојлер Делови
Број На Модел На:
S18010

Слични производи

Електричен бојлер прилагодлива контрола на температурата се префрлите 110 степен AC250 V16 A сензор на темпе

Карактеристики : Сигурен и издржлив Едноставна внатрешна структура, парична казна изработка Се примену

LJXH Греење, Електрични, за Загревање Цевка Кол 9.5 mm Должина 150mm 2 ПАРЧИЊА Патрон Грејачи Елемент AC110 V / 220 V / 3

детали за производотбела : силиконцрна : гума

LJXH Патрон Грејачи 500 W / 400 W / 650 W 2 парчиња 8 X200mm Греење Елемент за Вода SТоплинска Цевка 220 V / 110 V / 380 V Име на П

Ве молиме имајте во предвид ние ќе празни масло како авион забрани било течност.

Инсталација и Мерки на претпазливостЗа да избегнете електричен шок, производот штета и да се заштити ва

LJXH Кертриџ Греење на Елемент 2 PCS 9mmx50mm / 0.354"X1.57" AC110 V / 220 V / 380 V Кертриџ Отпорници 120 W / 140 W / 180 W за Електрична

Спакуван системи се ситевоедно решение, со повеќето од компонентите за греење и / или ладење е сместен в

2 парчиња ЈС011 16 A 250 V 46 X21mm Литургија Термостат на Температура Контролер Само Прекин Префрлате

Biпроток на електромагнетниот вентили се главно се користи за одмрзнување на воздухот извор на топлинск

гас бојлер делови 3.2 / 3.7 / 5.1 cm дијаметар пластични топ капцел 3.2 стандардно см дијаметар,ако ви е потребна

201 SS од 1,5 инчи / DN40 Слива Форма Топлинска Цевка,Хексагонални Тема Електричен Бојлер Елемент за Котел 220 V /

LJXH Греење Елемент за Мувла Заварување Топлинска Цевка Кол.9mm / 0.354" Должина 150mm / 5.9" AC110 / 220 / 380 V,Моќност 350 W /

5 КОМПЈУТЕРИ / Многу Гас Бојлер Вентил Напрсток 10мм Должина 41.5 мм за ЛПГ Бојлер

5 компјутери Висок Напон Capacitor MKPX2 2u F AC275 V за Индукција шпорет поправка

LJXH Кертриџ Греење Отпор Елемент 9 X80mm / 0.354"x3.15" 180 W / 230 W / 300 W 110 V / 220 V / 380 V Патрон Грејачи за Лиење Име на Прои

ПОСЕБНИ ИНФОРМАЦИИ : За SF Економски Воздух Mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет,кога стоката пристигна во зем

Please wait...