0
clear
  • 2018 Мода Дупка Просјак Лежерни Фармерки Бела Солидна Големина XL Жените Тенок Панталони Секси Шупливи Надвор Слаби Тексас Директно Панталони E526
  • -20%
  • -20%
2018 Мода Дупка Просјак Лежерни Фармерки Бела Солидна Големина XL Жените Тенок Панталони Секси Шупливи Надвор Слаби Тексас Директно Панталони E526

2018 Мода Дупка Просјак Лежерни Фармерки Бела Солидна Големина XL Жените Тенок Панталони Секси Шупливи Надвор

DEN 1034.40
DEN 889.00

Количината на стоката
Тековен


Слики од вистинска предмети,боја може да се разликува малку се должи на поединецот, следење и фотографирањето светлина.
За Плаќање
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу :
За Големината 1,Сите димензии се мери со рака,може да се 1-2cm отстапувања.
3,оригиналот на Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
Ние сме мило да го реши проблемот за вас.Ви благодариме.
2,Заради секој костим за капење дизајн е различен,ве молиме според големина на страница табела за да избере.
Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена по објектите што сте ги примиле.3937(во),1(во)=2.
За Наплата
2,Купувачите можат да се врати ставки во оригиналниот пакет рок од 14 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.
Тоа трае околу 25-45 дена да пристигне во Јужна Америка со Кина пост Воздухопловната или E-Пакет;
Време На Испорака
2, Особено Бразил , Обично трае 50-65 дена, понекогаш е потребно повеќе од 90 дена,
како што се лошите временски услови, слабата ефикасност на транспорт, посебно fastival и други неконтролирани фактор.54(cm)
Големина(cm)
Половината
Хип
Должина
S
70
86
100
М
74
90
101
L
78
94
102
XL
82
98
103
ПРЕВОЗОТ БЕЛЕШКИ
За Превозот
1,По добивањето на нарачката, ние ќе бидеме во 2-7 дена за вашата пратка, затоа што стоката треба да домашниот транспорт во Кина,
По 5-8 дена,може да следење на најновите логистика информации.
За Повратни информации 1,Лоши преглед не е решение на проблемот, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас.
За Повратни Информации
3,ве Молиме да ни даде 5 ѕвезда високи пофалби.
4,Купувачи се одговорни за превозот и доказ за испорака на сите враќа.
За Наплата
1,прифаќаме да се врати, но цената на враќање е скапо,
ве молиме да се консултирате локалните поштата, и да го користите оригинално пакување.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Измијте:
светлина
Половината Тип:
Висок
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Декорација:
Гроздобер,Дупка,Џебови,Искинале
Одговара Тип:
Слаби
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Бренд Име:
YSMARKET
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Гроздобер Мода Памук Водат Високо Половината Лабава Женски Фармерки Молив

Слични производи

Директни производителот женска leggings Школка ткаенина Водат сила е многу добар Ткаенина содржина : 92% Пол

Ве молиме да ни испратите емаил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса...

Здолниште половината : 5896cm(за : 22.8337.79 инчи)Здолниште Lenth : 3640cm(за : 14.1715.75 инчи)

ГОЛЕМИНА(Единица : CM) : Една големинаЕдна големина Хип неограничен Половината 60112 Должина 70

Сега таа е достапна за 221 земја, Ако не можете да го одбра кина пост воздух mail кога ќе кликнете на купувањ

Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина информации за повикување, ве молиме овозможи 13cm разлики по

Жените Лолита Краток Pleated Здолниште Лето Алинија Saia Тенок Saias Мода Здолништа Женска Нови Preppy Стил Faldas Ма

2017 Жени Секси Злато Сребро Завој Здолништа Добро се Водат Мини Bodycon Молив здолниште Елегантен Дама Клуб

Ве молиме вратете ги вашите објекти за пост воздух email порака и изберете превозот начин кој бродот ценат

Напомена : 1.Големината е мерена од страна на Азиските Големина.Единица : cm, 1cm=0.3937 инчен, 1inch=2.54 см 2.Големи

Директни производителот женска leggings Школка ткаенина Водат сила е многу добар Ткаенина содржина : 92% Пол

Жените Висока Мода Faux Кожа Хулахопки Со Faux Крзно Обвивка,Бесплатен Превозот Многу Добра Еластичност Ме

ГОЛЕМИНАS код : хип 82cm, здолниште должина 73cmМ код : хип 86cm, здолниште должина 74cmL код : хип 90cm, здолниште дол

Please wait...