0
clear
  • 2017 Мода Жените Макси Здолништа Секојдневен Домот Saia Longa Chiffon Бохемски Гроздобер Лето Женски Долго Здолниште Цвет Етничка Облека
  • -20%
  • -20%
2017 Мода Жените Макси Здолништа Секојдневен Домот Saia Longa Chiffon Бохемски Гроздобер Лето Женски Долго Здолниште Цвет Етничка Облека

2017 Мода Жените Макси Здолништа Секојдневен Домот Saia Longa Chiffon Бохемски Гроздобер Лето Женски Долго

DEN 1045.92
DEN 680.00

Количината на стоката
Тековен


Половината Должина
Една Големина 66-100cm(26.0-39.4") 90cm(35.4")

Детални карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Бренд Име:
Liva девојка
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Силуета:
Бал
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни

Слични производи

Содржи : 1 leggingКарактеристики .0.4 мм дебелина .Ако сакате други дебелина, ве молиме контактирајте со нас .Ц

Опис Тип : Жените Leggings Материјал : Памук,Полиестер,ЧипкаАзија Големина : Една Големина / Larg Големина Боја

Директни производителот женска leggings Школка ткаенина Водат сила е многу добар Ткаенина содржина : 92% Пол�

Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек Ако најдете прои�

како и обично, превозот времето е околу 2025 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоц

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши

Благодарение толку многу за вашата купување !Плаќање1.?Тоа ќе потрае 1525 работни дена Ви благодаримеНешт�

Директни производителот женска leggings Школка ткаенина Водат сила е многу добар Ткаенина содржина : 92% Пол�

______________________________________________________________________ Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни ин

Доколку постои очигледна квалитет проблем со производот, како што се големи нечистотии, скршени или деф

Сега таа е достапна за 221 земја, Ако не можете да го одбра кина пост воздух mail кога ќе кликнете на купувањ�

детали за производотОва здолниште имаат високо еластичнаГолемина(cm) Половината Хип Полите Должина �

Ве молиме проверете ги следење imformation на следење на вебсајт, и 37 дена или повеќе по испорака, логистика и�

Висок Половината Bodycon Здолниште 2017 Женска Чипка Здолништа Женски сина, Црна, Бела Saia Curta Feminino Гроздобер Ф

Жените Лолита Краток Pleated Здолниште Лето Алинија Saia Тенок Saias Мода Здолништа Женска Нови Preppy Стил Faldas Ма�

Ако тоа не е квалитет проблем, ние ќе го одбие поштенски кога ќе наплата тебе Ако само враќање на произво

, полно име на парче payper.Плаќање1 Понекогаш предмети се надвор од акциите, што ние заборавајте да се подг�

Напомена : 1.Големината е мерена од страна на Азиските Големина.Единица : cm, 1cm=0.3937 инчен, 1inch=2.54 см 2.Големи�

Ве молиме да ни испратите емаил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса Тоа трае

2016 година Нови Лето Шорцеви Жените Секојдневен Мода Бонбони Боја Топла Продажба Шорцеви Женски Плус Го�

Директни производителот женска leggings Школка ткаенина Водат сила е многу добар Ткаенина содржина : 92% Пол�

Драги пријатели,Добредојдовте на нашата online Прво,ве Молиме кликни за да се добие тоа Ако имате било как�

Стил : Женска Шарени Highwaisted Culottes Широк Нога ПанталониБоја; Како на сликаГолемина : S,M,L,XL Големина Половин�

На враќање назад, вашата сметка ќе треба неколку дена се Врати&Размена политика на Сите нашите понуди се

2017 Жените Секојдневен Бонбони Бои Chiffon Tulle ЗдолништаFshion Секси Еластична Висока Wasit Лето Долги Здолништа

Големина Вовед Опција Единица Половината Хип Бедрото Должина S cm 60 78 95 106 58 70 83 инч 23.6 30.7 37.4 41.7 22.8 27.6 32.7 �

Please wait...