0
clear
  • Бесплатен Превозот Година Нови Мода се Долги Панталони Jumpsuit И Rompers Тексас Лигавче Панталони Пролет Секојдневен Лабава Панталони Шпагети Рака S-XL
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот Година Нови Мода се Долги Панталони Jumpsuit И Rompers Тексас Лигавче Панталони Пролет Секојдневен Лабава Панталони Шпагети Рака S-XL

Бесплатен Превозот Година Нови Мода се Долги Панталони Jumpsuit И Rompers Тексас Лигавче Панталони Пролет

DEN 1824.00

Количината на стоката
Тековен

Ние сакаме да знаеме за вашите сугестии и мислења за нашите производи и услуги со вашиот повратните информации.
Ви благодарам многу за вашето внимание, Ова морам да ви кажам дека овој објект ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail . Ве молиме да забележите дека главната превозот канал е Воздухопловната од Кина Пост.Понекогаш, превозот време може да се зема подолго време за Одмор(како Christams итн.ова е меѓународен пратката која зависи од локалните поштенски услуги' ефикасност, затоа што не може да се обезбеди точно време на испорака. Сега таа е достапна за 221 земја, Ако не можете да го одбра кина пост воздух mail кога ќе кликнете на купување, pls контакт со мене, ќе се справи со неа.
3 : Ако не?т знаете како да направите исплата,pls кликнете на линкот како што е подолу. тоа ќе биде потребно подолго време од други превозот начин,но тоа е зошто тоа е толку брилијантен цена!над сите,вашиот предмет ќе се преземат добра грижа и кога ќе ја добијат,pls потврди испорака на aliexpress. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Исто така, ако не постои големина информации во производи? опис, pls контактирајте со нас, ние ќе го препорачуваме најдобрите големина за вас. Ако сакате да се намалат трошоците за испорака, и нема потреба од времето за испорака, Можеби ќе можете да го избра Кина пост воздух mail. Ние САМО ќе брод купувачот е регистрирана адреса.html
Превозот и предавање
Freeshipping од кина пост.
Плаќање
1. http : //escrow.
Земја
Експрес
Време на испорака
Југоисточна Азија / Европа
EMS
5~8days
Европа
DHL
За 3 дневна
Западна Азија/ Блискиот Исток
За 2days
Европа / Америка
Југоисточна Азија / Канада
Fed Ex
2~4days
Кореја / Сингапур
СФ
2-3 дневна
Америка / Јапонија
UPS-от
2-3 дневна
Европа
ТНТ
2-5days
Може да се испраќаат до 221 земја
Кина пост воздух mail
7-30days.
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница!
Ви благодариме повторно
.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Стил:
Preppy Стил
Декорација:
Џебови
Ткаенина Тип:
Обложени
Бренд Име:
TIYIHAILEY
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
8213
Материјал:
Памук
Должина:
Full Length
Фармерки Стил:
комбинезони
Одговара Тип:
Редовни
Измијте:
светлина
Година:
2016 Година Нови Пристигнување
Големина:
S,M,L,XL
боја:
Сина
квалитет:
Висок квалитет
Материјал:
памук тексас
Сезоната:
пролет лето есен
Должина:
Долги панталони
Пол:
жените дами панталони
Декорација:
Џебови
се водат:
no

Слични производи

Стил : Женска Шарени Highwaisted Culottes Широк Нога ПанталониБоја; Како на сликаГолемина : S,M,L,XL Големина Половин

Здолниште половината : 5896cm(за : 22.8337.79 инчи)Здолниште Lenth : 3640cm(за : 14.1715.75 инчи)

Драги пријатели,Добредојдовте на нашата online Прво,ве Молиме кликни за да се добие тоа Ако имате било как

Директни производителот женска leggings Школка ткаенина Водат сила е многу добар Ткаенина содржина : 92% Пол

Ве молиме овозможи 13 CM разлики поради прирачник за мерење.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39

ГОЛЕМИНА(Единица : CM) : Една големинаЕдна големина Хип неограничен Половината 60112 Должина 70

ГОЛЕМИНА Должина Половината Бедрото Биста cm cm cm cm XS 93 64 46 84 S 94 68 48 88 M 95 72 50 92 L 96 76 52 96 XL 97 80 54 100 2 XL 98 84 56 104 3 XL 99

Ве молиме да ни испратите емаил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса...

Ве молиме проверете ги следење imformation на следење на вебсајт, и 37 дена или повеќе по испорака, логистика и

Директни производителот женска leggings Школка ткаенина Водат сила е многу добар Ткаенина содржина : 92% Пол

Доколку постои очигледна квалитет проблем со производот, како што се големи нечистотии, скршени или деф

како и обично, превозот времето е околу 2025 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоц

Слики од вистинска предмети,боја може да се разликува малку се должи на поединецот, следење и фотографи

детали за производот3 големини,M ,L,XLголемина детали : има можеби 2~3cm грешка поради прирачник за мерење,ве

На враќање назад, вашата сметка ќе треба неколку дена се Врати&Размена политика на Сите нашите понуди се

Благодарение толку многу за вашата купување !Плаќање1.?Тоа ќе потрае 1525 работни дена Ви благодаримеНешт

Големина Вовед Опција Единица Половината Хип Бедрото Должина S cm 60 78 95 106 58 70 83 инч 23.6 30.7 37.4 41.7 22.8 27.6 32.7

2017 Нова Мода Високи Половината Жени Фармерки Водат Тесни Фармерки Женски Тенок Молив Панталони Црни Си

Ве молиме вратете ги вашите објекти за пост воздух email порака и изберете превозот начин кој бродот ценат

ГОЛЕМИНАS код : хип 82cm, здолниште должина 73cmМ код : хип 86cm, здолниште должина 74cmL код : хип 90cm, здолниште дол

Please wait...