0
clear
  • 30pcs Божиќ Дрво Декорација Дрвени Ознаки Божиќ Украси Топката Ознаки Селски Ознаки за Нова Година Празник Партија Navidad Дома Декор
  • -20%
  • -20%
30pcs Божиќ Дрво Декорација Дрвени Ознаки Божиќ Украси Топката Ознаки Селски Ознаки за Нова Година Празник Партија Navidad Дома Декор

30pcs Божиќ Дрво Декорација Дрвени Ознаки Божиќ Украси Топката Ознаки Селски Ознаки за Нова Година Празник

DEN 479.52
DEN 403.00

Количината на стоката
Тековен


30pcs Божиќ Дрво Декорација Дрвени Ознаки Божиќ Украси Топката Ознаки Селски Ознаки за Нова Година Празник Партија Navidad Дома Декор
Тип : Божиќ Декорација Материјали
Материјал : Дрвени
Пакување : 30 компјутери/Торба + Коноп Јаже Линија
Големина : Околу 7 * 9cm
Боја : Природни бои
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Овие Божиќ Украси може да се разликува малку во бои и форми и Модели се должи на природни материјали.
*Напомена : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори, Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот.
а). Нарачки ќе биде предаден во рамките на обработка дена по плаќање на проверка. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да трае 24 часа, за Ali Express да се потврди плаќањето.
б). Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
c). Локација за подигнување на времето за испорака е за 3-9 дена. EMS времето за испорака е за 7-29 days. Пост Воздух Пошта Испорака време е за 15-39days. DHL, бидејќи во моментов со батерија само испратија 46 земји, DHL не пристигнат ние ќе испрати ЕМС или поштенска.
Ако вашата адреса е далечински (продолжен) дел од курирска компанија (DHL/UPS/ТНТ/Федекс), ние ќе ве информира за плати далечински услуга надоместокот кој се наплаќа од страна на курирска компанија. Далечински (продолжува) област може да се провери од курир на веб страницата.
d). Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.
Сите е-мејл ќе бидат одговорени во рамките на нашите работното време (Пекинг време : 9 : 00-23 : 00).
Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе услугата се додека не се задоволни.
Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда како подарок за нас, ви благодариме!

Детални карактеристики

Бренд Име:
Fancylace
Број На Модел На:
Дрвени Божиќ Украси
Големина:
Околу 7 * 9cm
логото:
бесплатни дизајн
Technic :
ласерски сече
Пакување:
30 компјутери/торба
начин на плаќање:
Western Union, Зачувам, Кредитна Картичка,Paypal,Парични
ОЕМ:
Yes
Тип:
Божиќ Декорација Материјали

Слични производи

Среќен Божиќ Декорација Дедо Мраз Деца Бонбони Торба Дома Партија Оркестарот Подарок За ДецаФункција :

12pcs Цвет Самовила Сјајот во Прав Елка Украси Божиќ Партија Дома ДекорКарактеристики : Моделирање прекра

Брз и лесен начин да се облекуваат вашиот црвено вино на Божиќ Ден Додадете свечен изглед на вашиот праз

Стакло Терариум Вазна* јасно стакло материјал* димензии : дијаметар = 20cm height = 17cm* може да биде убава риба

48cm Празни Транспарентен Божиќ Топки DIY ПВЦ Топки за Божиќ Дрво Декорација Дома Ресторан Партија Декорац

Опис : 100% Нов со висок квалитет Материјал : Висок квалитет неплетени Боја : Црвена Димензии : 8cm13cm4.72"2.75"(LW)

Луција Занаети 3cm / 5cm 6pcs Злато Гроздобер Плетен Трска Топката Божиќ Дома Градини Патио Украс DIY Декораци

Среќен Божиќ Декорација Дедо Мраз Деца Бонбони Торба Дома Партија Оркестарот Подарок За ДецаФункција :

Внимание Боја на дрво може да бидат малку различни, поради следат , ви благодариме за вашето разбирањеПр

Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните пр

20 компјутери сјајна сребрена на ѕвонење божиќ ѕвона.За повеќе опции, ве молиме посетете ја нашата прода

Детали за производот : Божиќ ПодарокКартичкиМатеријал : хартија.Тежина : околу 16g.14pcs во кеса.Тие се од ра

Опис На Производот1.Големина : За 20cm*18cmСе справи со Големина : 15cmФункција : Sock Пети Памук пополнување2.Мат

Материјал : КадифеОбјектот Големина : A : 38cm X12cm Б : 30cm X15cm C : 30cm X15cmПакет Содржина : 5pcAnswer : ___________________________ Note :

На Mantel Ракавици семејство украси го прави за совршениот персоналните Божиќ, Празник, или Посебен Повод

(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети л

Внимание Боја на дрво може да бидат малку различни, поради следат , ви благодариме за вашето разбирањеПр

ќе имаме празник за Кина Нова Година, на Jap.Од 10Февруари.5, ние ќе престанеме да се прифати нови корисничк

2.3 m 20 Led диоди Памук Топки String Светла Божиќ Љубители Свадба Партија Спална соба Декорација Самовила Свет

Нова Година Chrismas Дедо Мраз Деца бонбони подарок перница Чанта Торбичка Свадба Вреќа Присутни Торба Бож

Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати &размена на наста

Материјал : 100% памук,ПлатноБоја : 9 дизајнМодел : ЦврстиГолемина на : 50*70cmpls ја напушти дизајн бројот што г

Име : Елени рогМатеријал : пластикаГолемина : 17cm (долго)Кредит за автомобил или банка

Добредојдовте на нашата продавницаНа Акрилик Стакло Лежиште може да игра важна улога во вашиот centerpieces

Опис : 100% Сосема Нов.Одлично за празник Божиќ декорација, тие се отворени, така што може да ги стави на lolli

Please wait...