0
clear
  • Притисни за Брзо Допир за да се Поврзете Заеднички 3/8 OD Цевка Пневматски Крстот Унија Фитинг
  • -20%
  • -20%
Притисни за Брзо Допир за да се Поврзете Заеднички 3/8 OD Цевка Пневматски Крстот Унија Фитинг

Притисни за Брзо Допир за да се Поврзете Заеднички 3/8 OD Цевка Пневматски Крстот Унија Фитинг

DEN 431.52

Количината на стоката
Тековен

- Брза и едноставна инсталација,наменета за полиуретан или најлон цевки. Ви благодариме
3. - Цевка Големина : 3/8" OD. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до.
5,25,400pcs Унија Крстот за вашиот избор. Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!
.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие
дополнителни трошоци ако се случи.)
Притисни за Брзо Допир за да се Поврзете Заеднички 3/8" OD Цевка Пневматски Крстот Унија Фитинг
- Materies : пластика. - Нето Тежина : 30. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика
големи или мали, како побрзо, како што може.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,
Исток Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена.
(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена и превозот услуга ќе добиете! Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1.
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.

Детални карактеристики

боја:
Пакет на 5pcs, Пакет на 25pcs, Пакет на 400pcs
Број На Модел На:
JCPZA06
Техника:
Кован
Тип:
Унија
врска:
прирабница
Материјал:
Пластични
Обликот:
Круг
Глава Кодот:
Круг

Слични производи

бесплатен превозот BSP 1 / 2" Машки Навој 1 / 2" Женски Навој нерѓосувачки челик Спојка Адаптер Цевка од нерѓо

Време на испорака : Рок од 15 дена по потврди нарачката, според вашите квантитет Површински третман : Trivalen

Answer : ___________________________ Note : 1 / 4"OD=6.35 mm ОД Типот : RO Вода Исцедете Менгеме Одговара За Црево Надворешниот Кол :

32милиметри ОД Штекер да 25mm OD Пагоди Бодликава UPVC Црево Приклучок за Вода, Цевки за Монтирање Цевки Заедн

Топла продажба : 1)Хигиенски дизајн на храна и пијалоци индустрија.2)Калено стакло за satefy користење3) пред

Опис5pcs Судење Рамка СетКарактеристики : Фиксна pupilary дистанца на секоја рамка, полн PD options за да ги собере

3 / 4"(19mm) OD 50.5 Висок Квалитет на Протокот пред Стакло Dioptr, Пред Кула, пред Стакло Нерѓосувачки Steel304, Санита

Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери.

на овој линк е 8мм Црево Barb x 1 / 4" инчен машки, ако треба други големина, ве молиме контактирајте ме.тоа е г

Женски Навој Дијаметар(Приближно) 1 / 8 PT / 1 / 4 PT / 3 / 8 PT1 / 2 PT / 3 / 4 PT Материјал Метална Боја на Тон Злато

28mm Компресија Фитинг Лактот да се Женски G1" НишкаКако да се Инсталира : Ова е само demenstration на тоа како да г

BSPT Машки Конец Цевка Коњ Barb флексибилни цевки Конектори Фитинзи За Вода Нафта Гас од не ' Рѓосувачки Чел

Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Цевки, Црева се Стега Обрачот Спречи црево истиснување преку црв опрем

Превозникот и Време на Испорака : ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 58 работни дена кои зависа

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариОперативен При

Опис : Дијаметар : 16mmУсловите на животната средина.Амбиентална температура : 50 ~ +70 CРелативна влажност : д

Наш основен превозот Метод е : DHL, FEDEX ,UPSотИме на производ : 12 X12 пластични брз лактот заеднички,црево коне

Големиот круг туш главата swivels на топката заеднички и обезбедува парична казна спреј.8 инчен (прибл...

Ви благодариме3 Оперативен Притисок : 0150psi Нето Тежина : 5 Тема : M6 машки.За рефус со цел, ве молиме слобод

Кат систем за греење додатоци Челик Вода Дистрибуција Колектор за Underfloor Систем за Греење(4 port)еден компј

Црево Опашка Brab Машки Машки Директно Полнач 12 mm ID * 1 / 2" BSPT од не ' Рѓосувачки Челик 304 КастингМатеријал : н

Бесплатен превозот 2" x 1" Три Менгеме Концентрична Редуктор, 304 од не ' Рѓосувачки Челик

бесплатен превозот 3 / 4" женски Навој Цевка од нерѓосувачки челик Plug Pneumatics Хидраулика Фитинзи, од не ' рѓо

Please wait...