0
clear
  • Притисни за да го Поврзете Заеднички 4mm OD Цевка x M6 Навој Пневматски Директно Круг Фитинг
  • -20%
  • -20%
Притисни за да го Поврзете Заеднички 4mm OD Цевка x M6 Навој Пневматски Директно Круг Фитинг

Притисни за да го Поврзете Заеднички 4mm OD Цевка x M6 Навој Пневматски Директно Круг Фитинг

DEN 263.52

Количината на стоката
Тековен

Ви благодариме
3. - Оперативен Притисок : 0-150psi. - Нето Тежина : 5. - Тема : M6 машки.
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)
Притисни за да го Поврзете Заеднички 4mm OD Цевка x M6 Навој Пневматски Директно Круг Фитинг
- Materies : никел позлата месинг C37700.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,
Исток Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас
прво. - Брза и едноставна инсталација,наменета за полиуретан или најлон цевки. Тоа е една од
главната copperware производител во Кина, со 25 години искуство во производство на copperware и веќе
положиле гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда, за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни
со оваа точка и нашите услуги. - Вид : Прав Машки Круг Приклучок. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика
големи или мали, како побрзо, како што може.

Детални карактеристики

боја:
Пакет на 5pcs, Пакет на 25pcs
Техника:
Кован
Број На Модел На:
JCPOC4MMM6
Тип:
Унија
врска:
Машки
Обликот:
Круг
Материјал:
никел позлата месинг
Глава Кодот:
Круг

Слични производи

1 / 4"BSP Lavor пена топ конектор со 2 морето прстенМоже да имаат интерес во подолу предмети :

Топла продажба : 1)Хигиенски дизајн на храна и пијалоци индустрија.2)Калено стакло за satefy користење3) пред

Големиот круг туш главата swivels на топката заеднички и обезбедува парична казна спреј.8 инчен (прибл 200mm) к

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариОперативен При

HPB 1.5 М G1 / 2" SВодовод Цевка Цевка За Бања Рачен Туш Рака Држете Туш Цевка Масло Гума Бронза Заврши H7101Забел

Опис : Дијаметар : 16mmУсловите на животната средина.Амбиентална температура : 50 ~ +70 CРелативна влажност : д

Време на испорака : Рок од 15 дена по потврди нарачката, според вашите квантитет Површински третман : Trivalen

И руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме,што е многу важно,ви Благодариме! 1) Купув

на овој линк е 8мм Црево Barb x 1 / 4" инчен машки, ако треба други големина, ве молиме контактирајте ме.тоа е г

Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Цевки, Црева се Стега Обрачот Спречи црево истиснување преку црв опрем

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект Ако објектот е во вашиот поседување на пове

Опис : Дијаметар : 16mmУсловите на животната средина.Амбиентална температура : 50 ~ +70 CРелативна влажност : д

Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери

Сина 40mm x 40mm 90 степени Еднакви Лактот ПВЦ Цевки се Лизга Монтирање Цевки 3 Еез Опис Превозот и Плаќање Вра

бесплатен превозот 3 / 4" женски Навој Цевка од нерѓосувачки челик Plug Pneumatics Хидраулика Фитинзи, од не ' рѓо

Црево Опашка Brab Машки Машки Директно Полнач 12 mm ID * 1 / 2" BSPT од не ' Рѓосувачки Челик 304 КастингМатеријал : н

Кат систем за греење додатоци Челик Вода Дистрибуција Колектор за Underfloor Систем за Греење(4 port)еден компј

28mm Компресија Фитинг Лактот да се Женски G1" НишкаКако да се Инсталира : Ова е само demenstration на тоа како да г

Please wait...