0
clear
  • 1/4x 6mm од не' Рѓосувачки челик 304 Машки BSP тема Цевки вклучите barb Црево Опашка Конектор
  • -20%
  • -20%
1/4x 6mm од не' Рѓосувачки челик 304 Машки BSP тема Цевки вклучите barb Црево Опашка Конектор

1/4x 6mm од не' Рѓосувачки челик 304 Машки BSP тема Цевки вклучите barb Црево Опашка Конектор

DEN 513.12
DEN 488.00

Количината на стоката
Тековен

Карактеристики : Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Димензија : OD 1/4" Машки Конец Цевка фитинг да OD : 6mm Црево опашка Изберете црево опашка, за да одговараат на вашите црева. (јас.e ако имате 6 мм црево користите 6 мм Црево опашка) Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Подобро од Месинг фитинг Пакет Вклучуваат : 5 парчиња x 1/4" машки конец да 8мм црево опашка BSP

Детални карактеристики

Слични производи

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект Ако објектот е во вашиот поседување на пове

на овој линк е 8мм Црево Barb x 1 / 4" инчен машки, ако треба други големина, ве молиме контактирајте ме.тоа е г

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариОперативен При

Кат систем за греење додатоци Челик Вода Дистрибуција Колектор за Underfloor Систем за Греење(4 port)еден компј

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари Карактеристик

Опис : Дијаметар : 16mmУсловите на животната средина.Амбиентална температура : 50 ~ +70 CРелативна влажност : д

32милиметри ОД Штекер да 25mm OD Пагоди Бодликава UPVC Црево Приклучок за Вода, Цевки за Монтирање Цевки Заедн

1 / 4"BSP Lavor пена топ конектор со 2 морето прстенМоже да имаат интерес во подолу предмети :

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариОперативен При

Бесплатен превозот 2" x 1" Три Менгеме Концентрична Редуктор, 304 од не ' Рѓосувачки Челик

HPB 1.5 М G1 / 2" SВодовод Цевка Цевка За Бања Рачен Туш Рака Држете Туш Цевка Масло Гума Бронза Заврши H7101Забел

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариОперативен При

Црево Опашка Brab Машки Машки Директно Полнач 12 mm ID * 1 / 2" BSPT од не ' Рѓосувачки Челик 304 КастингМатеријал : н

Answer : ___________________________ Note : 1 / 4"OD=6.35 mm ОД Типот : RO Вода Исцедете Менгеме Одговара За Црево Надворешниот Кол :

Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери

Сина 40mm x 40mm 90 степени Еднакви Лактот ПВЦ Цевки се Лизга Монтирање Цевки 3 Еез Опис Превозот и Плаќање Вра

Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери.

28mm Компресија Фитинг Лактот да се Женски G1" НишкаКако да се Инсталира : Ова е само demenstration на тоа како да г

бесплатен превозот BSP 1 / 2" Машки Навој 1 / 2" Женски Навој нерѓосувачки челик Спојка Адаптер Цевка од нерѓо

Please wait...