0
clear
  • 90 степени Притисни за Брзо Допир на L Облик Поврзете го Вклучите 4mm OD Цевка Пневматски Лактот Унија
  • -20%
  • -20%
90 степени Притисни за Брзо Допир на L Облик Поврзете го Вклучите 4mm OD Цевка Пневматски Лактот Унија

90 степени Притисни за Брзо Допир на L Облик Поврзете го Вклучите 4mm OD Цевка Пневматски Лактот Унија

DEN 263.52

Количината на стоката
Тековен

Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!
. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика
големи или мали, како побрзо, како што може.)
90 степени Притисни за Брзо Допир на L Облик Поврзете го Вклучите 4mm OD Цевка Пневматски Лактот Унија
- Materies : пластика. - Тип : Лактот Унија. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации.
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас. - Брза и едноставна инсталација,наменета за полиуретан или најлон цевки. Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие
дополнителни трошоци ако се случи. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас. Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена и превозот услуга ќе добиете! Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Ви благодариме
3. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас
прво.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,
Исток Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена. Тоа е една од
главната copperware производител во Кина, со 25 години искуство во производство на copperware и веќе
положиле гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда, за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите. - Нето Тежина : 4.
5,25pcs Лактот Унија за вашиот избор.

Детални карактеристики

боја:
Пакет на 5pcs, Пакет на 25pcs
Број На Модел На:
JCPV4MM
Техника:
Кован
Тип:
Унија
врска:
прирабница
Материјал:
Пластични
Обликот:
Круг
Глава Кодот:
Круг

Слични производи

И руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме,што е многу важно,ви Благодариме! 1) Купув

Топла продажба : 1)Хигиенски дизајн на храна и пијалоци индустрија.2)Калено стакло за satefy користење3) пред

HPB 1.5 М G1 / 2" SВодовод Цевка Цевка За Бања Рачен Туш Рака Држете Туш Цевка Масло Гума Бронза Заврши H7101Забел

Опис : Дијаметар : 16mmУсловите на животната средина.Амбиентална температура : 50 ~ +70 CРелативна влажност : д

Новиот дизајн 40 Плоча Жолт Чилер,од не 'Рѓосувачки Steel304,Плоча разменувач на Топлина Со 3 / 4" NPT Градина Цре

Време на испорака : Рок од 15 дена по потврди нарачката, според вашите квантитет Површински третман : Trivalen

Answer : ___________________________ Note : 1 / 4"OD=6.35 mm OD 3 / 8"OD=9.52 mm ОД Типот : Bulkhead ЦревоЦрево Одговара За Црево е Надворешниот

Опис : Дијаметар : 16mmУсловите на животната средина.Амбиентална температура : 50 ~ +70 CРелативна влажност : д

бесплатен превозот 3 / 4" женски Навој Цевка од нерѓосувачки челик Plug Pneumatics Хидраулика Фитинзи, од не ' рѓо

28mm Компресија Фитинг Лактот да се Женски G1" НишкаКако да се Инсталира : Ова е само demenstration на тоа како да г

Женски Навој Дијаметар(Приближно) 1 / 8 PT / 1 / 4 PT / 3 / 8 PT1 / 2 PT / 3 / 4 PT Материјал Метална Боја на Тон Злато

Бесплатен превозот 4" x 2" Санитарен Три Менгеме Концентрична Редуктор 304 од не ' Рѓосувачки Челик

Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Цевки, Црева се Стега Обрачот Спречи црево истиснување преку црв опрем

Бесплатен превозот 2" x 1" Три Менгеме Концентрична Редуктор, 304 од не ' Рѓосувачки Челик

Црево Опашка Brab Машки Машки Директно Полнач 12 mm ID * 1 / 2" BSPT од не ' Рѓосувачки Челик 304 КастингМатеријал : н

Рок На Плаќање1 Вкупните е со исклучок на увоз даночни & било какви други видови на данок, ве молиме да се

Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери

tirменгеме филтер 1.5" 38mm, ferrule OD 50.5 мм, 304 нерѓосувачки материјал, 36cm должина.

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА

Please wait...