0
clear
  • 2018 Топла cd Винил Рекорд Дизајн Ѕиден Часовник Класичен Град Логото Ѕидни Часовници Кварц Механизам Црна Винил Рекорд Reloj
  • -20%
  • -20%
2018 Топла cd Винил Рекорд Дизајн Ѕиден Часовник Класичен Град Логото Ѕидни Часовници Кварц Механизам Црна Винил Рекорд Reloj

2018 Топла cd Винил Рекорд Дизајн Ѕиден Часовник Класичен Град Логото Ѕидни Часовници Кварц Механизам Црна

DEN 1151.52
DEN 944.00

Количината на стоката
Тековен

Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број и поштенски код кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Топла Винил Рекорд Ѕиден Часовник Град Логото Црна CD Винил Рекорд Концепт Ѕиден Часовник Класичен Часовници Кварц Механизам
ѕиден часовник saat голем ѕиден часовник ѕидни часовници дигитален ѕид на часовникот на ѕидот се види ѕиден часовник модерен дизајн часовници 3d ѕиден часовник големи декоративни ѕид clocksled ѕиден часовник reloj relogio де parede horloge murale ikea reloj де споредено duvar saati relogio де parede decorativo relogio parede тајна скривам reloj paredcandy grabberorologio da parete Материјал : винил
Димензии : 13 x 13 х 2 инчи
Батерија : една AA батерија(Батерии не се вклучени) Пакет : polyfoam + кафеава кутија може да биде малку боја разлика затоа што на мониторот на компјутерот settings. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Детални карактеристики

боја:
Црна
Лист Големина:
12 инчен
Тип:
Ѕидни Часовници
Обликот:
Кружни
Бренд Име:
Timelike
Должина:
290mm
Дијаметар:
30cm
Motivity Тип:
Кварц
Функција:
Антички Стил
Стил:
Европа
Комбинација:
Ги одделува
Број На Модел На:
T5595
Дисплеј Тип:
Игла
Шема:
Сценско
Ширина:
30cm
Форма:
Единствен Лик
Тежина:
500g
Применливи Сместување:
дневна соба
Ѕиден Часовник Тип:
3мм
Материјал:
Винил
Тело Материјал:
Винил
боја:
Црна
Пакет:
Polyfoam + Кафеава Кутија
Батеријата:
1*AA ( не се вклучени )
Употреба:
За дома декор,бизнис подарок
производител:
Кина (Mailand)
тип 1:
horloge murale
тип 2:
Декоративни ѕидни часовници
тип 3:
Класичен Винил Рекорд
Тип 4:
модерен дизајн
Погоден за:
Дневна соба/кревет соба/студија соба/коридор

Слични производи

1.Боја : Сребро Огледало(Со Сребро Огледало Акрил )2 Боја : Црна ( Со Црно Огледало Акрил)3 Боја : Злато( Со Зл

Ви благодариме за вашето внимание , многу благодарам.Светлината во тежина, shatterproof, отпорност, што значи �

Модерната мода личност часовници и digita ѕиден часовник исечок опрема часовник дигитална Опрема ѕид clcok д

Движење + покажувачот + ЕВА + акрилик огледало + Лесна нокти + владетел + dial + упатство1 Боја : Црна ( Со Црно �

Можете да го добиете во рок од 10 дена.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот �

1.боја : сребро огледало(со сребро огледало акрил )2 .Боја : Црна(Со Црно огледало акрил)3 Боја : Злато( Со Зл�

Пакет вклучуваат 1x насмевка песок стакло тајмер 2 МинутиБоја Име : розова 2 минутиМатеријал : пластика, с�

Луди Досадни Летање Хеликоптер Аларм Ова е совршен будилник за оние кои имаат проблеми со излегување од

2018 врвни мода нови бесплатен превозот Модерен часовник види Ѕид Налепници часовници reloj де споредено до

топла продажба 2016 година нови ѕидни часовници 3d акрилик огледало diy часовник horloge Кварц види Иглата Дома

Златни РацеЧасовникот движење големина : 70x55x16mmЧас рака големина : за 73mmМинута рака големина : за 95mmВтори

1.боја : сребро огледало(со сребро огледало Акрил )2.Боја : Црна ( Со Црно Огледало Акрил)3 Боја : Злато( Со Зл

Боја : Сребро Огледало(Со Сребро Огледало Акрил )Боја : Црна ( Со Црно Огледало Акрил)Боја : Злато( Со Злато

Со цел да се заштити часовникот на рацете во меѓународна шпедиција, ние се стави рацете посебно во здрав

Движење + покажувачот + ЕВА + акрилик огледало + Лесна нокти + владетел + dial + упатство1.Боја : Црна ( Со Црно �

Please wait...