0
clear
  • година Нови Зимски Kawaii Жените 3D Животинско Цртан филм Долги Чорапи корејски Симпатична Слатка Боја Пингвин Булдог Мечка Кит Овци Елени Чорапи
  • -20%
  • -20%
година Нови Зимски Kawaii Жените 3D Животинско Цртан филм Долги Чорапи корејски Симпатична Слатка Боја Пингвин Булдог Мечка Кит Овци Елени Чорапи

година Нови Зимски Kawaii Жените 3D Животинско Цртан филм Долги Чорапи корејски Симпатична Слатка Боја

DEN 156.00
DEN 141.00

Количината на стоката
Тековен


2016 Година Нови Зимски Падне Kawaii Жените Животинско Цртан Филм Долги Чорапи Корејски Симпатична Слатка Боја Пингвин Булдог Мечка Кит Овци Елени Чорапи
Големина : ЕУ=34-39,одговараат за жени
Големината на табелата е само за референца
Испорака :
1) Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
2) купувачот е одговорен за било какви осигурување, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања.
3) Понекогаш со информации за песната може да се ажурира полека, ве молиме да се одржи на неколку дена и да се обиде да ја проверите вашата нарачка некое време подоцна. Повратни информации :
1) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, ние сме многу greatful ако ни ја дадат позитивен фидбек. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
2) Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот . Контакт со нас на :
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Ако имате било какви проблеми, можете да ни испратите некоја e-mail или контакт со онлајн чет. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време.

Детални карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Бренд Име:
молчи дрво и бесплатно правец
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Најлон,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
YS371
Дебелина:
Дебели
Објектот Должина:
EU=34-39
Големина:
EU 34 - 39
Шема:
Bulldogs,овци,кит,Папагал,елени,мачка, Пингвин,коза, мечка
боја:
црна, кафе,сина, розова,бела,сива
Сезоната:
Зима, Есен
Стил:
Kawaii чорапи
Пол:
Famale
Должина:
23-25cm
Боја Стил:
Природна Боја

Слични производи

Новиот лето една бамбус влакна прст Јапонски tabi чорапи во цевка чорапи трговија на големо пети чорапи З�

Answer : ___________________________ Note : 1 Ве молиме овозможи 12 CM се разликува поради manualmeasurement 2 Вистинска боја може малк�

, исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил.Научете како да го плаќ�

Функција : 100% Нови Чорапи Висок КвалитетСтил : Во Текот Коленото ФустанMaterail : Cony & Зајакот ВолнаПогодна з�

Во Парк Висок квалитет, прифатлива цена, ве молиме остатокот увери купување Големина : како што е прикаж�

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Имаат добра еластичност и абсорбента, што може да се водат за тоа...

Ве молиме цел предмети со притискање на "плати сега",но не притискајте лозинка за да се заврши на плаќање

Моден Нов + Висок КвалитетСтил : Мода, НеврзанМатеријал SpandexДебелина МедиумЕдна Големина Одговара На Xs ~

Во Парк Висок квалитет, прифатлива цена, ве молиме остатокот увери купување Големина : како што е прикаж�

Во Парк Висок квалитет, прифатлива цена, ве молиме остатокот увери купување Големина : како што е прикаж�

Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата или царинската испостава за да се распрашате за овие

Акции статусСите големина во парк, нашите залихи може да ги задоволи најголемиот дел цел.Skype : ownlingerie_zoe К�

Answer : ___________________________ Note : 1 Ве молиме овозможи 12 CM се разликува поради manualmeasurement 2 Вистинска боја може малк�

Да научат како да се плати со кредитна картичка .и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозо�

Нови Лето цртан филм куче, волк транспарентно стакло свила чорапи за жените чипка Јапонски sock моден бре�

?Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок...

Известување: ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адресата или пакет н�

Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме Уплатата треба да се изврши во р

состојба : 100% новиМатеријал : Памук + Полиестерпревозот : поддршка кина пост и epacket и да ги изразат испора�

Please wait...