0
clear
  • F17660 JMT 5Pcs 2 * 24 mm 3 Дупки Мини Крстот Макара Ексцентричен Чудак Тркала Пренос Тркала DIY Играчка Модел Додатоци
  • -20%
  • -20%
F17660 JMT 5Pcs 2 * 24 mm 3 Дупки Мини Крстот Макара Ексцентричен Чудак Тркала Пренос Тркала DIY Играчка Модел Додатоци

F17660 JMT 5Pcs 2 * 24 mm 3 Дупки Мини Крстот Макара Ексцентричен Чудак Тркала Пренос Тркала DIY Играчка Модел

DEN 60.00
DEN 36.00

Количината на стоката
Тековен


5 Pcs 2 * 24 mm 3 Дупки Мини Крстот Макара Ексцентричен Чудак Тркала Пренос Тркала DIY Играчка Модел Додатоци
3-дупка У-појас макара, макарата има три дупки се 1.9 mm (тесни со 2mm окно), 1.9 мм, 2.05 mm (лабава со 2mm вратило). Постојат два симетрични ексцентричен дупка на макарата и на тој начин може да се користи како ексцентричен употреба, тоа може да се користи како минијатурни pulleys, ексцентричен чудак воланот, менувачот тркала
Карактеристики :
Дијаметар : 3.6 mm
Thinckness : 3.6 mm
Дупка : 1.9 мм,1.9 мм,2.05 mm ( Теренот соодветните дупка е 5мм)
Пакетот вклучува : 5pcs макара

Детални карактеристики

Бренд Име:
jmt
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Кит класа
Број На Модел На:
F17660
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
макара

Слични производи

MOSEWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА 3 S 11.1 V 6000 MAH 60 C Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 60 C, ставањето на

Летало делови гребло 1 / 10 Пар Висок квалитет GEMFAN GF 5030 6030 CW CCW Paddles QAV250 Мали Мини Пропелер се прави разлика

Истакнува : Работи во фреквентен опсег на 2.Silm дизајн на предавател за лесно ракување!Ова радио систем ко

Спецификација Надвор Кол : 0 Точка(а), ќе бидат спакувани во многу добра состојба Item(s) ќе биде прогласен

MOSEWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА 4 S 14.8 V 6000 MAH 60 C Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 60 C, ставањето на

Материјал : пластични Modul: 0.5 заби : 52 вратило дупка : 1.95 mm (тесни одговара 2mm вратило) надворешен дијаметар

Опис : ●Компатибилна Ѓаволот 450 ЦВРСТИ / Ѓаволот 450 БРЗО / Ѓаволот 465 ЦВРСТИ / Ѓаволот 480 ЦВРСТИ / Ѓавол

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

5pcs Собираат Златни позлатен 2mm панел џек 2mm Штекер со М3 ЗАВРТКА ВРСКА Име на Производ : 2 mm Безбедно тип sock

Emax BLHeli Серија 12 A ESC Брзина Контролер 1А 5 V БЕК за РК Multicopters Карактеристики : Ротација насока на моторот е

4 X 16mm Виткање Конектор за Монтажа за DIY FPV HMF U580 Про Чадор Виткање Quadcopter Copter РамкаHMF U580 Pro Quadcopter Чадор Витка

BTW, нашата цена не вклучува никакви даночни трошоци, плаќање на такса се граѓаните обврски.Најдобрите Же

Испорака обично трае околу 510days.Имаме воспоставено долга врска со нашите деловни партнери и во Кина и в

20pcs Мини Octagon Железо Конектор Модел Заградата Fastener DIYмодел Додатоци За М2 ЗаврткаСпецификација : Должина

Материјал : пластични Modul: 0.5 заби : 24 вратило дупка : 1.95 mm (тесни одговара 2mm вратило) надворешен дијаметар

Карактеристики : Направени од високоtemp Најлон и злато позлатен пролет конектори, двете вклучени во вбри

Ние прифаќаме OEM наредби, ако имате посебни барање за објектот или други предмети што треба да се произв

Функција : 550 опрема мотор е опрема забавување, голем вртежен момент, може да се користи во различни науч

Откако уплата е потврдена, ние ќе ве извести и организира испорака во 12 дена 3) Подобро chemial отпор од заед

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Jeep Wrangler Рубикон Автомобил Школка, издржливи во употре

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Куп

5b Целосно затворена тркала со лежиште за заклучување прстен и завртки За 1 / 5 HPI Baja 5 B 5 T

Please wait...