0
clear
  • Летало делови гребло 1/10 Пар Висок квалитет GEMFAN GF 5030 6030CW CCW Paddles QAV250 Мали Мини Пропелер
  • -20%
  • -20%
Летало делови гребло 1/10 Пар Висок квалитет GEMFAN GF 5030 6030CW CCW Paddles QAV250 Мали Мини Пропелер

Летало делови гребло 1/10 Пар Висок квалитет GEMFAN GF 5030 6030CW CCW Paddles QAV250 Мали Мини Пропелер

DEN 764.16
DEN 764.00

Количината на стоката
Тековен

Летало делови гребло 1/10 Пар Висок квалитет GEMFAN GF 5030 6030 CW CCW Paddles QAV250 Мали Мини Пропелер се прави разлика помеѓу позитивните и негативните со инсталација на гребло Позитивни гребло на ножеви за "L" етикетата, треба да го инсталирате спротивно ротација на моторот (self-locking мотор за бела глава) Анти-гребло на ножеви на "R" етикетата, треба да се инсталира на стрелките на часовникот за ротација на моторот (self-locking мотор за црна глава)
Летало делови гребло 1/10 Пар Висок квалитет GEMFAN GF 5030 6030 CW CCW Paddles QAV250 Мали Мини Пропелер
Летало делови гребло 1/10 Пар Висок квалитет GEMFAN GF 5030 6030 CW CCW Paddles QAV250 Мали Мини Пропелер
Летало делови гребло 1/10 Пар Висок квалитет GEMFAN GF 5030 6030 CW CCW Paddles QAV250 Мали Мини Пропелер

Детални карактеристики

боја:
6030 црна, 6030 зелена, 5030 црна, 5030 зелена, 5030 портокал, 5030 бела, 10pair 5030, 10pair 6030
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
QAV250
Технички параметри:
Вредност 8
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Пропелери
Пластични Тип:
PC
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Пропелери
Четири тркала Атрибути:
Пропелери
Надградба На Делови/Додатоци:
Пропелери

Слични производи

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Опис : ●Компатибилна Ѓаволот 450 Pro / Ѓаволот 450 ЦВРСТИ / Ѓаволот 450 БРЗО / Ѓаволот 465 ЦВРСТИ / Ѓаволот 480

Опис : ●Компатибилна Ѓаволот 450 ЦВРСТИ / Ѓаволот 450 БРЗО / Ѓаволот 465 ЦВРСТИ / Ѓаволот 480 ЦВРСТИ / Ѓавол

Спецификации и Карактеристики Влезен напон : 7~27 V(2~6 S Li Po) 40 стандард, канали, A / B / E / F / R Бенд Излезна Моќ : 2

2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPSот,ТНТ)3.Увозни давачки,

Спецификација Надвор Кол : 0 Точка(а), ќе бидат спакувани во многу добра состојба Item(s) ќе биде прогласен

MOSEWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА 3 S 11.1 V 6000 MAH 60 C Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 60 C, ставањето на

10 Компјутери 2*100mm Метал Модел Оска Опрема Бунари со Дијаметар од 2mm DIY Играчка Додатоци за АвтомобилКара

20pcs Мини Octagon Железо Конектор Модел Заградата Fastener DIYмодел Додатоци За М2 ЗаврткаСпецификација : Должина

Повеќе 12428 РК Делови за Автомобили достапни, ве молиме кликнете следат како слика за повикување.Прочита

Истакнува : Работи во фреквентен опсег на 2.Silm дизајн на предавател за лесно ракување!Ова радио систем ко

Функција : 550 опрема мотор е опрема забавување, голем вртежен момент, може да се користи во различни науч

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Jeep Wrangler Рубикон Автомобил Школка, издржливи во употре

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Куп

Оригиналниот Wltoys V950 RC Хеликоптер резервен дел 11.1 V 1500mah батеријата (Во парк )Карактеристики : 1.Висок qaulity

СОСОВИ 1~7 мора да биде ДО (исклучен) и НАТОПИ 8 мора да биде НАДОЛУ.2 G 1 W VTx, секогаш излизгајте го прекинува

4pairs 2035 2 Инчен 50.8 mm PC четирисечилото Трки Летало Пропелер 1.5 mm Вратило Г.С CCWТочка име : 2035 5 Ножеви КОМПЈУТ

4 PCS Земјоделски заштита на растенијата машина летало медицина буриња одредување делови 16mm 20mm цевка tripod

TRX4 LED купола светлинаСпецификации : напон 4.8 V до 7.2 V, 32 LED, двоен приклучок (JST, 1.5 терминали)Применливи моде

MOSEWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА 4 S 14.8 V 6000 MAH 60 C Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 60 C, ставањето на

Please wait...