0
clear
  • F17626 JMT 20pcs Мини Octagon Железо Конектор Модел Заградата Fastener DIY модел Додатоци За М2 Завртка
  • -20%
  • -20%
F17626 JMT 20pcs Мини Octagon Железо Конектор Модел Заградата Fastener DIY модел Додатоци За М2 Завртка

F17626 JMT 20pcs Мини Octagon Железо Конектор Модел Заградата Fastener DIY модел Додатоци За М2 Завртка

DEN 89.28
DEN 54.00

Количината на стоката
Тековен


20pcs Мини Octagon Железо Конектор Модел Заградата Fastener DIY
модел Додатоци За М2 Завртка
Спецификација :
Должина : 35mm
Ширина : 10мм
Дебелина : 0.6 mm
Дупка со Дијаметар : 2mm
Во непосредна близина на теренот : 5mm
Одговараат за : М2 Завртки
Корисни : Fixed различни лист

Детални карактеристики

Бренд Име:
jmt
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Слични производи

Испорака обично трае околу 510days.Имаме воспоставено долга врска со нашите деловни партнери и во Кина и в

Материјал : пластични Modul: 0.5 заби : 24 вратило дупка : 1.95 mm (тесни одговара 2mm вратило) надворешен дијаметар

MOSEWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА 4 S 14.8 V 900 MAH 40 C Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 40 C, ставањето на

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Куп

Откако уплата е потврдена, ние ќе ве извести и организира испорака во 12 дена 3) Подобро chemial отпор од заед

1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се оста

Оригиналниот Wltoys V950 RC Хеликоптер резервен дел 11.1 V 1500mah батеријата (Во парк )Карактеристики : 1.Висок qaulity

Emax BLHeli Серија 12 A ESC Брзина Контролер 1А 5 V БЕК за РК Multicopters Карактеристики : Ротација насока на моторот е

MOSEWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА 3 S 11.1 V 6000 MAH 60 C Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 60 C, ставањето на

MJX X902 2.4 G Мини РК Летало Quadcopter 6 Оска кул Хеликоптер Со Led Светло за Ноќно ЛетањеКарактеристики : 2.4 g Техно

5pcs Собираат Златни позлатен 2mm панел џек 2mm Штекер со М3 ЗАВРТКА ВРСКА Име на Производ : 2 mm Безбедно тип sock

4 Pairs 9x5.5 3 K Карбонски Влакна Пропелер Г.С CCW 9055 СП Проп Con За ТМоторни Тигар Моторни Multicopter Octacopter / Hexacopter / Qua

4pairs 2035 2 Инчен 50.8 mm PC четирисечилото Трки Летало Пропелер 1.5 mm Вратило Г.С CCWТочка име : 2035 5 Ножеви КОМПЈУТ

Истакнува : Работи во фреквентен опсег на 2.Silm дизајн на предавател за лесно ракување!Ова радио систем ко

Материјал : пластични Modul: 0.5 заби : 24 вратило дупка : 2.95 mm (тесни одговара 3мм вратило) надворешен дијамета

Материјал : пластични Modul: 0.5 заби : 18 вратило дупка : 1.95 mm (тесни одговара 2mm вратило) дијаметар : за 9.8 mm деб

5b Целосно затворена тркала со лежиште за заклучување прстен и завртки За 1 / 5 HPI Baja 5 B 5 T

Please wait...