0
clear
  • 5b Целосно затворена тркала со лежиште за заклучување прстен и завртки За 1/5 HPI Baja 5B 5T
  • -20%
  • -20%
5b Целосно затворена тркала со лежиште за заклучување прстен и завртки За 1/5 HPI Baja 5B 5T

5b Целосно затворена тркала со лежиште за заклучување прстен и завртки За 1/5 HPI Baja 5B 5T

DEN 3115.20

Количината на стоката
Тековен

5b Целосно затворена тркала со лежиште за заклучување прстен и завртки За 1/5 HPI Baja 5 B 5 T

Детални карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
KV1100
За Возило Тип:
Bajas
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Најлон
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Стартер
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава

Слични производи

4 PCS Земјоделски заштита на растенијата машина летало медицина буриња одредување делови 16mm 20mm цевка tripod

MOSEWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА 4 S 14.8 V 900 MAH 40 C Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 40 C, ставањето на �

7.4 V 2700m Ah 10 C Lipo Батеријата за Hubsan H501 S X4 / H501 C X4 РК Quadcopter РК Летало Резервни Делови Lipo Батерија Додаток

Функција : 550 опрема мотор е опрема забавување, голем вртежен момент, може да се користи во различни науч�

Опис : ●Компатибилна Ѓаволот 450 ЦВРСТИ / Ѓаволот 450 БРЗО / Ѓаволот 465 ЦВРСТИ / Ѓаволот 480 ЦВРСТИ / Ѓавол�

Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

Ние прифаќаме OEM наредби, ако имате посебни барање за објектот или други предмети што треба да се произв�

TRX4 LED купола светлинаСпецификации : напон 4.8 V до 7.2 V, 32 LED, двоен приклучок (JST, 1.5 терминали)Применливи моде

Супериорен Акција Камера Носителот на Вибрации на Амортизацијата Топки И Антивирусот Завртки за Gimbals Gop

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Куп

Спецификација Надвор Кол : 0 Точка(а), ќе бидат спакувани во многу добра состојба Item(s) ќе биде прогласен

BTW, нашата цена не вклучува никакви даночни трошоци, плаќање на такса се граѓаните обврски.Најдобрите Же

4 Pairs 9x5.5 3 K Карбонски Влакна Пропелер Г.С CCW 9055 СП Проп Con За ТМоторни Тигар Моторни Multicopter Octacopter / Hexacopter / Qua

MOSEWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА 3 S 11.1 V 6000 MAH 60 C Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 60 C, ставањето на

Рк Роботот Автомобил Надградба на Делови од не ' Рѓосувачки Челик Оградата Windows Мрежа се Специјализиран�

Спецификации и Карактеристики Влезен напон : 7~27 V(2~6 S Li Po) 40 стандард, канали, A / B / E / F / R Бенд Излезна Моќ : 2

10 Компјутери 2*100mm Метал Модел Оска Опрема Бунари со Дијаметар од 2mm DIY Играчка Додатоци за АвтомобилКара�

4pairs 2035 2 Инчен 50.8 mm PC четирисечилото Трки Летало Пропелер 1.5 mm Вратило Г.С CCWТочка име : 2035 5 Ножеви КОМПЈУТ�

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Please wait...