0
clear
  • 1pcs Тешко Нерѓосувачки Челик РК Автомобил Ножици за Патарина за РК Возило Кабриолет Камион Брод Тело Школка Каросерија Криви Ножици Алатка
  • -20%
  • -20%
1pcs Тешко Нерѓосувачки Челик РК Автомобил Ножици за Патарина за РК Возило Кабриолет Камион Брод Тело Школка Каросерија Криви Ножици Алатка

1pcs Тешко Нерѓосувачки Челик РК Автомобил Ножици за Патарина за РК Возило Кабриолет Камион Брод Тело Школка

DEN 130.56

Количината на стоката
Тековен

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или треба и други производи. Ве молиме контактирајте ме.Ние ќе ви даде поволна цена.Со нетрпение очекувам да вашата помош. 1pcs Тешко Нерѓосувачки Челик РК Автомобил Ножици за Патарина за РК Возило Кабриолет Камион Брод Тело Школка Каросерија Криви Ножици Алатка
Криви Ножици се најдобар начин да се намали на поликарбонат пластични маси се користи за да се направи уникатен bodyshells.
На кратко, криви ножеви нека работа, заштеда на време и напор
Погоден за : Возила & remote control играчки lexan школки сите големини
Материјал : висока јачина пластични + челик
Криви ножеви должина Околу 3cm
Димензија : 14cm*6.5 см(L*W)
Вклучени
1x Каросерија Криви Lexan Ножици

Детални карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
GWOLVES
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Автомобил Школка
Број На Модел На:
РК Автомобил Ножици Патарина
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
РК Автомобил Ножици Патарина
димензија:
14cm*6.5 см
Материјал:
висока јачина пластични + челик

Слични производи

Материјал : пластични Modul: 0.5 заби : 18 вратило дупка : 1.95 mm (тесни одговара 2mm вратило) дијаметар : за 9.8 mm деб

org не може да се песна) 4.(за нарачка помала од $5,ќе испрати страна ecfirstclass.Повеќето воздухопловната зема 725

Рк Роботот Автомобил Надградба на Делови од не ' Рѓосувачки Челик Оградата Windows Мрежа се Специјализиран

Ние прифаќаме OEM наредби, ако имате посебни барање за објектот или други предмети што треба да се произв

Опис : ●Компатибилна Ѓаволот 450 ЦВРСТИ / Ѓаволот 450 БРЗО / Ѓаволот 465 ЦВРСТИ / Ѓаволот 480 ЦВРСТИ / Ѓавол

предмети скршени , бојата или карактеристика на предмети е со различни предмети описитн Ви Благодариме!

Истакнува : Работи во фреквентен опсег на 2.Silm дизајн на предавател за лесно ракување!Ова радио систем ко

Материјал : пластични Modul: 0.5 заби : 24 вратило дупка : 2.95 mm (тесни одговара 3мм вратило) надворешен дијамета

7.4 V 2700m Ah 10 C Lipo Батеријата за Hubsan H501 S X4 / H501 C X4 РК Quadcopter РК Летало Резервни Делови Lipo Батерија Додаток

Повеќе 12428 РК Делови за Автомобили достапни, ве молиме кликнете следат како слика за повикување.Прочита

Материјал : пластични Modul: 0.5 заби : 24 вратило дупка : 1.95 mm (тесни одговара 2mm вратило) надворешен дијаметар

1 / 5 TRAXXAS XMAXX ЛЕГУРА ПРЕД УПРАВНИОТ РОД 1 PAIR TXM047Плаќање : Пред Плаќање ве молиме бидете сигурни дека ќе имат

Бесплатен Превозот Капсула Лизга Прстен 8 Канал 12.5 mm / C / E / U Tyle Sliprings за Brushless Gimbal Omnidirectional Ротирате Прстен

Супериорен Акција Камера Носителот на Вибрации на Амортизацијата Топки И Антивирусот Завртки за Gimbals Gop

BTW, нашата цена не вклучува никакви даночни трошоци, плаќање на такса се граѓаните обврски.Најдобрите Же

Функција : 550 опрема мотор е опрема забавување, голем вртежен момент, може да се користи во различни науч

4pairs 2035 2 Инчен 50.8 mm PC четирисечилото Трки Летало Пропелер 1.5 mm Вратило Г.С CCWТочка име : 2035 5 Ножеви КОМПЈУТ

Спецификации и Карактеристики Влезен напон : 7~27 V(2~6 S Li Po) 40 стандард, канали, A / B / E / F / R Бенд Излезна Моќ : 2

4 PCS Земјоделски заштита на растенијата машина летало медицина буриња одредување делови 16mm 20mm цевка tripod

MOSEWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА 4 S 14.8 V 6000 MAH 60 C Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 60 C, ставањето на

4 Pairs 9x5.5 3 K Карбонски Влакна Пропелер Г.С CCW 9055 СП Проп Con За ТМоторни Тигар Моторни Multicopter Octacopter / Hexacopter / Qua

Материјал : пластични Modul: 0.5 заби : 52 вратило дупка : 1.95 mm (тесни одговара 2mm вратило) надворешен дијаметар

Спецификација Надвор Кол : 0 Точка(а), ќе бидат спакувани во многу добра состојба Item(s) ќе биде прогласен

Откако уплата е потврдена, ние ќе ве извести и организира испорака во 12 дена 3) Подобро chemial отпор од заед

Emax BLHeli Серија 12 A ESC Брзина Контролер 1А 5 V БЕК за РК Multicopters Карактеристики : Ротација насока на моторот е

КарактеристикиОвој производ е супер мини димензии и мала тежина форма фактор, особено за денешните мал

Подпора Задните Прилагодливи удар шок зајакнување поддршка рамка Шок Кула ЗА LOSI 5 IVEТ

1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се оста

MOSEWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА 4 S 14.8 V 900 MAH 40 C Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 40 C, ставањето на

Please wait...