0
clear
  • F17634 JMT 5Pcs DIY Играчка Додатоци Пластични Директно Управување со Назабена Опрема Затегнувачки Синхрони Круг Најлон Брзини Обработка
  • -20%
  • -20%
F17634 JMT 5Pcs DIY Играчка Додатоци Пластични Директно Управување со Назабена Опрема Затегнувачки Синхрони Круг Најлон Брзини Обработка

F17634 JMT 5Pcs DIY Играчка Додатоци Пластични Директно Управување со Назабена Опрема Затегнувачки Синхрони

DEN 71.04
DEN 50.00

Количината на стоката
Тековен


5 Pcs DIY Играчка Додатоци Пластични Директно Управување со Назабена Опрема Затегнувачки Синхрони Круг Најлон Брзини Обработка
Решетката е посебен заби член е директно тип,Кога кружни ротација на назабена кога решетката не ги ротирате, но се движат наоколу, па ротациона движење на менувачот решетката може да се промени во линеарно движење. Ова може да се користи за да се направи телескопски механизам или reciprocating институции.
Modulus : 0.5 (Modulus може да биде едноставно да се сфати како и големината на забите, поголем modulus, поголема заб, исто modulus опрема може да се исти со едни со други)
Управување со Должина : 125mm
Рек Висина : 7mm
Управување со Ширина : 4mm
Дупка со дијаметар : Дупка 2.05 мм, 2.55 mm macroporous
Пакетот вклучува : 5 компјутери

Детални карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
jmt
Алатка Материјали:
Кит класа
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
F17634
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Управување со
Надградба На Делови/Додатоци:
Управување со

Слични производи

Материјал : пластични Modul: 0.5 заби : 24 вратило дупка : 1.95 mm (тесни одговара 2mm вратило) надворешен дијаметар

4pairs 2035 2 Инчен 50.8 mm PC четирисечилото Трки Летало Пропелер 1.5 mm Вратило Г.С CCWТочка име : 2035 5 Ножеви КОМПЈУТ�

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Jeep Wrangler Рубикон Автомобил Школка, издржливи во употре

Подпора Задните Прилагодливи удар шок зајакнување поддршка рамка Шок Кула ЗА LOSI 5 IVEТ

Опис : ●Компатибилна Ѓаволот 450 ЦВРСТИ / Ѓаволот 450 БРЗО / Ѓаволот 465 ЦВРСТИ / Ѓаволот 480 ЦВРСТИ / Ѓавол�

7.4 V 2700m Ah 10 C Lipo Батеријата за Hubsan H501 S X4 / H501 C X4 РК Quadcopter РК Летало Резервни Делови Lipo Батерија Додаток

BTW, нашата цена не вклучува никакви даночни трошоци, плаќање на такса се граѓаните обврски.Најдобрите Же

1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се оста

Материјал : пластични Modul: 0.5 заби : 18 вратило дупка : 1.95 mm (тесни одговара 2mm вратило) дијаметар : за 9.8 mm деб�

2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPSот,ТНТ)3.Увозни давачки,

Истакнува : Работи во фреквентен опсег на 2.Silm дизајн на предавател за лесно ракување!Ова радио систем ко

Бесплатен Превозот Капсула Лизга Прстен 8 Канал 12.5 mm / C / E / U Tyle Sliprings за Brushless Gimbal Omnidirectional Ротирате Прстен

Повеќе 12428 РК Делови за Автомобили достапни, ве молиме кликнете следат како слика за повикување.Прочита�

Материјал : пластични Modul: 0.5 заби : 24 вратило дупка : 2.95 mm (тесни одговара 3мм вратило) надворешен дијамета�

предмети скршени , бојата или карактеристика на предмети е со различни предмети описитн Ви Благодариме!

Опис : Emax BLHeli Серија 20 A ESC Брзина Контролер 2 A 5 V БЕК за РК Multicopters Карактеристики : Ротација насока на мото

org не може да се песна) 4.(за нарачка помала од $5,ќе испрати страна ecfirstclass.Повеќето воздухопловната зема 725

Опис : ●Компатибилна Ѓаволот 450 Pro / Ѓаволот 450 ЦВРСТИ / Ѓаволот 450 БРЗО / Ѓаволот 465 ЦВРСТИ / Ѓаволот 480 �

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Куп

Ние прифаќаме OEM наредби, ако имате посебни барање за објектот или други предмети што треба да се произв�

TRX4 LED купола светлинаСпецификации : напон 4.8 V до 7.2 V, 32 LED, двоен приклучок (JST, 1.5 терминали)Применливи моде

Рк Роботот Автомобил Надградба на Делови од не ' Рѓосувачки Челик Оградата Windows Мрежа се Специјализиран�

Спецификација Надвор Кол : 0 Точка(а), ќе бидат спакувани во многу добра состојба Item(s) ќе биде прогласен

1 / 5 TRAXXAS XMAXX ЛЕГУРА ПРЕД УПРАВНИОТ РОД 1 PAIR TXM047Плаќање : Пред Плаќање ве молиме бидете сигурни дека ќе имат

Please wait...