0
clear
  • F17664 JMT 10 Компјутери 2*100mm Метал Модел Оска Опрема Бунари со Дијаметар од 2mm DIY Играчка Додатоци за Автомобил
  • -20%
  • -20%
F17664 JMT 10 Компјутери 2*100mm Метал Модел Оска Опрема Бунари со Дијаметар од 2mm DIY Играчка Додатоци за Автомобил

F17664 JMT 10 Компјутери 2*100mm Метал Модел Оска Опрема Бунари со Дијаметар од 2mm DIY Играчка Додатоци за

DEN 72.96
DEN 45.00

Количината на стоката
Тековен


10 Компјутери 2*100mm Метал Модел Оска Опрема Бунари со Дијаметар од 2mm DIY Играчка Додатоци за Автомобил
Карактеристики :
Дијаметар : 2mm Должина : 100mm Пакет вклучуваат : 10pcs

Детални карактеристики

Бренд Име:
jmt
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Кит класа
Број На Модел На:
F17664
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
окно
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
окно

Слични производи

MOSEWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА 4 S 14.8 V 6000 MAH 60 C Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 60 C, ставањето на

4 PCS Земјоделски заштита на растенијата машина летало медицина буриња одредување делови 16mm 20mm цевка tripod

4pairs 2035 2 Инчен 50.8 mm PC четирисечилото Трки Летало Пропелер 1.5 mm Вратило Г.С CCWТочка име : 2035 5 Ножеви КОМПЈУТ

Функција : 550 опрема мотор е опрема забавување, голем вртежен момент, може да се користи во различни науч

Материјал : пластични Modul: 0.5 заби : 18 вратило дупка : 1.95 mm (тесни одговара 2mm вратило) дијаметар : за 9.8 mm деб

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Jeep Wrangler Рубикон Автомобил Школка, издржливи во употре

Испорака обично трае околу 510days.Имаме воспоставено долга врска со нашите деловни партнери и во Кина и в

MJX X902 2.4 G Мини РК Летало Quadcopter 6 Оска кул Хеликоптер Со Led Светло за Ноќно ЛетањеКарактеристики : 2.4 g Техно

Овој материјал е мек за да се обезбеди одлична вибрации dampening но цврсти доволно да ги задржи вашиот уред

Рк Роботот Автомобил Надградба на Делови од не ' Рѓосувачки Челик Оградата Windows Мрежа се Специјализиран

Материјал : пластични Modul: 0.5 заби : 52 вратило дупка : 1.95 mm (тесни одговара 2mm вратило) надворешен дијаметар

Оригиналниот Wltoys V950 RC Хеликоптер резервен дел 11.1 V 1500mah батеријата (Во парк )Карактеристики : 1.Висок qaulity

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Куп

Истакнува : Работи во фреквентен опсег на 2.Silm дизајн на предавател за лесно ракување!Ова радио систем ко

Опис : Emax BLHeli Серија 20 A ESC Брзина Контролер 2 A 5 V БЕК за РК Multicopters Карактеристики : Ротација насока на мото

Опис : ●Компатибилна Ѓаволот 450 Pro / Ѓаволот 450 ЦВРСТИ / Ѓаволот 450 БРЗО / Ѓаволот 465 ЦВРСТИ / Ѓаволот 480

1 / 5 скала РК Гас / хоби Кабриолет Baja автомобил Резервни Делови : Baja надгради делови за 30.5 cc моторОвој збир

MOSEWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА 4 S 14.8 V 900 MAH 40 C Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 40 C, ставањето на

Please wait...