0
clear
  • РК Кров LED Светло Бар за 1/8 1/10 HSP HPI Kyosho Traxxas 4WD РК Автомобил Чудовиште Камион Axial SCX10 TAMIYA CC01 RC4WD D90 РК Роботот
  • -20%
  • -20%
РК Кров LED Светло Бар за 1/8 1/10 HSP HPI Kyosho Traxxas 4WD РК Автомобил Чудовиште Камион Axial SCX10 TAMIYA CC01 RC4WD D90 РК Роботот

РК Кров LED Светло Бар за 1/8 1/10 HSP HPI Kyosho Traxxas 4WD РК Автомобил Чудовиште Камион Axial SCX10 TAMIYA

DEN 485.76
DEN 413.00

Количината на стоката
Тековен

Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Бидејќи вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. 5 трепка режим. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.26g Големина : 105*20*24mm Инструкции : моќта линија е поврзан со приемник за третиот канал(CH3) Пакет Листа : 1 * РК Автомобил LED Светло 1 * Поставете Завртки 1.100% Реална Слика.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.По двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Овие се само за ваша препорака, бидејќи може да биде малку разлика помеѓу сликите и вистинскиот објект. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.СЕКИРА-508 Ултра Светла Мулти-функција LED Покривот Светлина Бар за 1/8 1/10 RC Модел на Автомобил Овој автомобил светлина е посебна за РК модели на автомобили, тоа е Strobing-експлозија Трепка брзо-бавно да Трепка наизменично Режим и така натаму. Погоден за 1/10 1/8 РК автомобил, Рели автомобил, Чудовиште камион, Краток курс камион, CC01 D90 SCX10 4 WD РК роботот автомобил и така натаму. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Детални карактеристики

боја:
бела, жолта, сина
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Кристали
Број На Модел На:
AX508
Материјал:
Композитен Материјал
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
INJORA
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
Надградба На Делови/Додатоци:
led светло
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
led светло

Слични производи

BTW, нашата цена не вклучува никакви даночни трошоци, плаќање на такса се граѓаните обврски.Најдобрите Же

Карактеристики : Направени од високоtemp Најлон и злато позлатен пролет конектори, двете вклучени во вбри

1 / 5 скала РК Гас / хоби Кабриолет Baja автомобил Резервни Делови : Baja надгради делови за 30.5 cc моторОвој збир

MOSEWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА 3 S 11.1 V 6000 MAH 60 C Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 60 C, ставањето на

Оригиналниот Wltoys V950 RC Хеликоптер резервен дел 11.1 V 1500mah батеријата (Во парк )Карактеристики : 1.Висок qaulity

Откако уплата е потврдена, ние ќе ве извести и организира испорака во 12 дена 3) Подобро chemial отпор од заед

Мини Лизга Прстен Проводници се Лизга Прстени Капсула 6 Канал 2 A Дијаметар 12.5 mm СРМ126 A Медицинска Опрема

7.4 V 2700m Ah 10 C Lipo Батеријата за Hubsan H501 S X4 / H501 C X4 РК Quadcopter РК Летало Резервни Делови Lipo Батерија Додаток

Опис : Emax BLHeli Серија 20 A ESC Брзина Контролер 2 A 5 V БЕК за РК Multicopters Карактеристики : Ротација насока на мото

MJX X902 2.4 G Мини РК Летало Quadcopter 6 Оска кул Хеликоптер Со Led Светло за Ноќно ЛетањеКарактеристики : 2.4 g Техно

4pairs 2035 2 Инчен 50.8 mm PC четирисечилото Трки Летало Пропелер 1.5 mm Вратило Г.С CCWТочка име : 2035 5 Ножеви КОМПЈУТ

MOSEWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА 4 S 14.8 V 6000 MAH 60 C Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 60 C, ставањето на

Истакнува : Работи во фреквентен опсег на 2.Silm дизајн на предавател за лесно ракување!Ова радио систем ко

СОСОВИ 1~7 мора да биде ДО (исклучен) и НАТОПИ 8 мора да биде НАДОЛУ.2 G 1 W VTx, секогаш излизгајте го прекинува

Please wait...