0
clear
  • 1/5 TRAXXAS X-MAXX ЛЕГУРА ПРЕД УПРАВНИОТ РОД -1PAIR TXM047
  • -20%
  • -20%
1/5 TRAXXAS X-MAXX ЛЕГУРА ПРЕД УПРАВНИОТ РОД -1PAIR TXM047

1/5 TRAXXAS X-MAXX ЛЕГУРА ПРЕД УПРАВНИОТ РОД -1PAIR TXM047

DEN 1728.00

Количината на стоката
Тековен

1/5 TRAXXAS X-MAXX ЛЕГУРА ПРЕД УПРАВНИОТ РОД -1 PAIR TXM047
Плаќање : Пред Плаќање ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна сметка. Ali Express поддржува кредитни картички, како што се Visa, Master Card, Western Union,Alipay, Запад Унија, TT, и преведување преку банките. Превозот : Ние обично превозот на предмети во рок од 2-3 дневна, по вашата исплата. На сад, ние ги користиме e Packet и тоа треба 7-12 работни дена. За други countrys, ние ќе ги искористиме Кина Пост регистрирани Воздух Mail ,и тоа ќе потрае 15-25 работни дена. Ние исто така снабдување со ЕМС, e-EMS, FEDEX експрес испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Ако ви треба изразат испорака, ве молам дозволете ми да знам пред исплата, ве Молиме оставете точна адреса и телефон.Превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, купувачот ќе биде одговорен за сопствени должност. Повратни информации : Вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди во секој аспект ако не сте задоволни со нашата објект и услуга. Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуга, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да остави негативни feeback и неутрални feeback. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Детални карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
KV1100
За Возило Тип:
Bajas
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Надградба На Делови/Додатоци:
Автомобил Школка Колона
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава

Слични производи

Повеќе 12428 РК Делови за Автомобили достапни, ве молиме кликнете следат како слика за повикување.Прочита

Материјал : пластични Modul: 0.5 заби : 24 вратило дупка : 2.95 mm (тесни одговара 3мм вратило) надворешен дијамета

Emax BLHeli Серија 12 A ESC Брзина Контролер 1А 5 V БЕК за РК Multicopters Карактеристики : Ротација насока на моторот е

КарактеристикиОвој производ е супер мини димензии и мала тежина форма фактор, особено за денешните мал

5pcs Собираат Златни позлатен 2mm панел џек 2mm Штекер со М3 ЗАВРТКА ВРСКА Име на Производ : 2 mm Безбедно тип sock

Откако уплата е потврдена, ние ќе ве извести и организира испорака во 12 дена 3) Подобро chemial отпор од заед

7.4 V 2700m Ah 10 C Lipo Батеријата за Hubsan H501 S X4 / H501 C X4 РК Quadcopter РК Летало Резервни Делови Lipo Батерија Додаток

започнете Matek RGB 5050 LED Светла Одбор 7 Боја 16 V за 4 S lipo w / DIP Прекинувач за QAV250 F450 Quadcopter леталокрајотОва ДОВЕД

BTW, нашата цена не вклучува никакви даночни трошоци, плаќање на такса се граѓаните обврски.Најдобрите Же

1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се оста

Функција : 550 опрема мотор е опрема забавување, голем вртежен момент, може да се користи во различни науч

Материјал : пластични Modul: 0.5 заби : 52 вратило дупка : 1.95 mm (тесни одговара 2mm вратило) надворешен дијаметар

Бесплатен Превозот Капсула Лизга Прстен 8 Канал 12.5 mm / C / E / U Tyle Sliprings за Brushless Gimbal Omnidirectional Ротирате Прстен

Please wait...