0
clear
  • Целата Алуминиум Шлаг Крем Фармацевт Пивце Гастрономски Whipper Нерѓосувачки Челик Украсување Млазници+Пластика Тесто Цевка (0.5 L)
  • -20%
  • -20%
Целата Алуминиум Шлаг Крем Фармацевт Пивце Гастрономски Whipper Нерѓосувачки Челик Украсување Млазници+Пластика Тесто Цевка (0.5 L)

Целата Алуминиум Шлаг Крем Фармацевт Пивце Гастрономски Whipper Нерѓосувачки Челик Украсување Млазници+Пластика

DEN 2399.52
DEN 1320.00

Количината на стоката
Тековен


Алуминиумско куќиште + главата, многу издржливи крем whipper фармацевт
0.5 L капацитет, најдобар камшик крем производител
2 групи на млазници : 3 еез од не ' Рѓосувачки челик млазницата + 3 еез пластични тесто цевка
специјално направена третира со овој artisanal шлаг крем фармацевт. Можете да горното исклучување сладолед sundaes или да направи богати чоколадо мус лесно
Три вид на decroating млазници, им даде на вашите топли/ладни пијалоци, пити, колачи, waffles незаборавен, професионален изглед на презентација

Детални карактеристики

Тип:
Десерт Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB
Број На Модел На:
Алуминиум Шлаг Крем Фармацевт
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
JOPAY
Материјал:
Метал
Десерт Алатки Тип:
Готвење Факели
Метал Тип:
Алуминиум легура
Капацитет:
500ml

Слични производи

ВРВОТ ИСКЛУЧУВАЊЕ ТРЕТИРА – Додадете слатка ванила крем на Apple или Пита со Тиква, топла fudge sundae, или chocolate

Проверете пакет и јас tem s , внимателно.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проб

Please wait...