0
clear
  • километражата прилагодувач tacho про 2008 година го отклучите верзија главната единица целосна кабли универзална Цртичка Програмер 2017 автомобил dometer reset tool
  • -20%
  • -20%
километражата прилагодувач tacho про 2008 година го отклучите верзија главната единица целосна кабли универзална Цртичка Програмер 2017 автомобил dometer reset tool

километражата прилагодувач tacho про 2008 година го отклучите верзија главната единица целосна кабли универзална

DEN 10152.48

Количината на стоката
Тековен

се надевам дека ќе може да се разбере.ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање shiping цена во рок од 10 дена
Ако имате било објект proplem, само ни e-mail брзо, ние ќе се потрудиме да slove тоа во 24 часа, ве молиме да не оставите лош повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove proplem.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е во адресата, и тогаш може да не го потпише превозот сметка
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Сите V-W/A-UDI возила, вклучуваат A6 L A8 L Q7
Дел од О-PEL, S-KODA, S-ЈАДЕТЕ
Некои Американски возила
Други Евро-Американски возило видови : Пежо, Рено, Volvo, Citroen, A-логична рамка, Порше.
Контакт Со Нас На :
Нашата канцеларија часа се :
24hours 7 дена онлајн услуга
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш,не грижете се.Тековната броило читање е декодираната и се покажани во LCD дисплеј
2.да ни оставите порака, или запишете ги вашите желби,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок. (Имаме специјален начин за да испратите заедно оние налепници за да се избегне царинската проблеми)
2.
БЕН -Z A/C/CL/CLK/E/G/M/SL/SLK класа (пред 2000) Нови E/C класа донесе МОЖЕ да кабел технологија, кластер-приклучок за работа (нема потреба за да се прилагоди EIS/EZS)
Повеќето од Б-MW 3/5/7/8/X/Z класа на возила, вклучуваат и работењето на E-WS, L-СМ може да се прилагоди преку OBD-II дијагностички приклучок. Ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања за декларираната вредност.
Опис :
Tacho Универзал е најпродаваниот програмирање-уредот за дигитални speedometers во светот.
Цени за вашите позитивни повратни информации
Многу Важни Совети :
Имаме многу искуство на царинската расчистување,
ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот,така што ќе може да avoice да плаќаат висок данок.

Детални карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Електронски:
No
моќност:
5w
Објектот Ширина:
23inch
Материјал Тип:
Пластични
Хардвер Верзија:
најновите
Објектот Тежина:
4kg
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Објектот Должина:
23inch
Име На Модел:
tacho
Верзија На Софтвер:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Напон:
12v
Објектот Висина:
23inch
Специјални Функции:
lan
боја:
како се покаже
Гаранција:
една година
верзија:
Нови

Слични производи

НАМЕСТАМ00231 MAC7xxxНАМЕСТАМ00232 XC23xxНАМЕСТАМ00241 MC9 S12 CxxНАМЕСТАМ00242 MC9 S12 XEНАМЕСТАМ00243 9 S12 XE БЕЗБЕДНОСТНАМЕСТАМ0

B800 Airbag СРС Автомобил Ресетирате Скенер OBD Дијагностички Алатка B800 Возило Airbag Електронски Поправка Алат

Посебна Карактеристика : 1 Кислород сензор сигнал симулација (авто јачина)24 Палење серпентина симулациј

За Autel Maxidas DS708 OBDII Конектор За Дијагноза Алатки DS708 Скенер 16pin OBDII Адаптер Autel OBD2 Адаптер за Полнач торбаOBD2

За BMW ICOM D Кабел ICOMD Мотоцикли Motobikes Дијагностички Кабел за bmw 10 Pin Адаптер за да obd2 16pin кабелОпис : Се работи

5pcs за Мерцедес за Бенц Smart Недостасува Пиксели Поправка Алатки Флексибилен Кабел Smart Мртви Пиксели Попр

Ако треба да се направи програмирање работа, ве молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има 4 GB ram најма

Како последица на тоа, го менува целиот вбризгување на мапата Со добиените податоци од ЕКИ, Eco OBD2 го прил

Можете да се поврзете на чип на вашето Digi Prog со користење на адаптерот ST01 или ST04 ви благодариме!Ако сакат

1pc за Mazda 3 5 6 CX7 CX9 RX8 предо / Странично Моќ Прозорец Регулаторот Мотор Опрема со висок квалитет​​​

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање вози клуч, продаваат separatel1 Ако не сте задоволни со купите,

OBD II OBD2 16 Pin Splitter Продолжување 1 x Машки и 3 x Женски Продолжување Кабел Адаптер Дијагностички Алатка Connecto с

Ви благодариме за вашето разбирање Преку високи перформанси,ниска моќ РАКА Спц 5.Превозот времето е око

Ако треба да се направи програмирање работа, ве молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има 4 GB ram најма

OBD 16 Pin Женски 16 Pin Машки Дијагностички Кабелот од 1,5 mОпис : 100% Сосема НовФункција : ELM327 OBD2 Продолжување Ка

1 Pcs OBD2 Кабел Женски 20 Pin 16 Pin Конектор Адаптер Кабли за BMVV OBD 2 Поврзете го кабелот Карактеристики : Ова е 20 P

Jungheinrich Вилушка Лифтови Делови + Поправка + Дијагностички Каталог тип : Резервни делови каталог Регионот

1pc x А2 Интерфејс2.Ве молиме изберете ЕМС.Секој производ е тестиран пред да го испратите до вашата makesure то

Пакет Листата : 1pc * OBD2 Машки да OBD2 Женски кабелНие поддршка на Paypal и следниве методи за плаќање Сите испл

Please wait...