0
clear
  • универзална броило корекција алатка digiprog 3 v4.94 целосна кабли најнов софтвер obd 2 верзија програмер за автомобили
  • -20%
  • -20%
универзална броило корекција алатка digiprog 3 v4.94 целосна кабли најнов софтвер obd 2 верзија програмер за автомобили

универзална броило корекција алатка digiprog 3 v4.94 целосна кабли најнов софтвер obd 2 верзија програмер за

DEN 8016.00

Количината на стоката
Тековен

Можете да се поврзете на чип на вашето Digi Prog со користење на адаптерот ST01 или ST04. ви благодариме!
Ако сакате повеќе предмети ние може да ви даде малку discout,ви благодариме!
Листа цена вклучува вредноста на стоката, пакувањето, цената, извоз и даноци, Тоа не ги вклучува меѓународните увозни давачки.94 Карактеристики : 1. (Имаме специјален начин за да испратите заедно оние налепници за да се избегне царинската проблеми)
2. Ве молиме имајте во предвид : ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина ,ве Молиме изберете ЕМС. Никогаш не лемење на конекции додека го кабелот е поврзан на програмерот, тоа ќе ја оштети Digi Prog.да ни оставите порака, или запишете ги вашите желби,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок. Тежината на оваа информација може да резултира со нешто од ситни грешки, до големи грешки кои се однесуваат на возилото не почнува и морале да се преземат за да на главниот дилер.
Контакт Со Нас На :
Нашата канцеларија часа се :
24hours 7 дена онлајн услуга
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш,не грижете се.
Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.
Превозот
1-2 работни дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.Процесот на читање и заштеда на оваа информација е многу едноставна. Користење на EEPROM Мени : На некои од возилата ќе се среќаваме со осум pin Eeprom чип ќе се користи за чување на возилото податоци. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот. На Eeprom чип себе ќе имаат маска број печатени во склопот на врвот на тоа, на пример широко се користи чип е 93 C46. Песната Не ќе се даде на клиентите по стока се испраќа.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е во адресата, и тогаш може да не го потпише превозот сметка
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.

Детални карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Електронски:
No
моќност:
5w
Објектот Ширина:
23inch
Материјал Тип:
Пластични
Хардвер Верзија:
најновите
Објектот Тежина:
4kg
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Верзија На Софтвер:
4.94
Објектот Должина:
23inch
Име На Модел:
Digiprog 3
Бренд Име:
RCOBD
Напон:
12v
Објектот Висина:
23inch
Специјални Функции:
lan
боја:
како се покаже
Гаранција:
една година

Слични производи

Имаме добро искуство на царинење, но ние не сме одговорни за било какви трошоци предизвикани од вашиот з

CANEMU е тестиран на F01, F02 со 1 L15 Y процесор, F10 и F07 (за BMW GT) со 1 L15 Y и 5 M48 H процесори и на F25 ( нови X3)2 За Рено Лагу

Пакет Листата : 1pc * OBD2 Машки да OBD2 Женски кабелНие поддршка на Paypal и следниве методи за плаќање...

1pc за Mazda 3 5 6 CX7 CX9 RX8 предо / Странично Моќ Прозорец Регулаторот Мотор Опрема со висок квалитет​​

B800 Airbag СРС Автомобил Ресетирате Скенер OBD Дијагностички Алатка B800 Возило Airbag Електронски Поправка Алат

Круна Делови и Сервис Ресурси Алатка опис на каталогот : Круна Резервни Делови и Сервис Прирачници : Кон

1pc x А2 Интерфејс2.Ве молиме изберете ЕМС.Секој производ е тестиран пред да го испратите до вашата makesure то

Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни

2, Сите вратени предмети мора да биде со оригинално пакување и ни обезбеди онлајн следење на број.1, ве Мо

На Eeprom чип себе ќе имаат маска број печатени во склопот на врвот на тоа, на пример широко се користи чип е

Посебна Карактеристика : 1 Кислород сензор сигнал симулација (авто јачина)24 Палење серпентина симулациј

AUTOOL Универзална Продолжување Конектор Одговараат за ELM327 / Голо / AL519 / X431 Скенер obd obd2 16 pin Продолжување К

за да БИДЕ нов зеланд Спринтер 14 PinОпис : Овој адаптер ќе ви овозможи да се поврзете со компатибилни OBD2 Ди

Ве молиме conract нас брзо Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Издржливи и изграден за да трае долго.Тешки и лесни со свои

За BMW ICOM D Кабел ICOMD Мотоцикли Motobikes Дијагностички Кабел за bmw 10 Pin Адаптер за да obd2 16pin кабелОпис : Се работи

Читање, пишување и чување на Eeprom информации е направено користејќи го ова мени Мотоцикл Мени Ова мени е

Ви благодариме за вашето разбирање Преку високи перформанси,ниска моќ РАКА Спц 5.Превозот времето е око

Vgate Скенирање алатка VS600 Автомобил ДијагностичкиАлатка VS600 obd2 Код Читач Скенер vgate VS600 автомобил Дијагно

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање вози клуч, продаваат separatel1 Ако не сте задоволни со купите,

Please wait...