0
clear
  • Промоција !! Професионална Автомобил Дијагностички Алатки Автомобил, Мотор Аналитичар Блок Стетоскоп Автомобилската Детектор На Авто Механика Тестер
  • -20%
  • -20%
Промоција !! Професионална Автомобил Дијагностички Алатки Автомобил, Мотор Аналитичар Блок Стетоскоп Автомобилската Детектор На Авто Механика Тестер

Промоција !! Професионална Автомобил Дијагностички Алатки Автомобил, Мотор Аналитичар Блок Стетоскоп Автомобилската

DEN 276.96

Количината на стоката
Тековен

Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација, ви благодарам. Поради разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа.Промоција !! Професионална Автомобил Дијагностички Алатки Автомобил, Мотор Аналитичар Блок Стетоскоп Автомобилската Детектор На Авто Механика Тестер Можеби Како Што Се : Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!!
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Овој механика sonar обемот помага да се изолира мотор проблеми од страна на допуштајќи ви 'слушне' во внатрешноста на моторот.33 cm Пакет Содржина : 1 * Моторот Аналитичар
Забелешка : овој производ доаѓа без мало кутии,Ние се стави на безбедно пакување. Ви благодариме за вашиот разгледа нас. Ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти. Ви благодариме. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации, ви благодариме! Услуги на клиентите, Бидејќи вашето задоволство е наша цел. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме! Политика на враќање ќе даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. И тоа нема да ве изневерам. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблемот за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. Обичај, даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши. Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плати во вашата страна.

Детални карактеристики

Електронски:
No
Бренд Име:
WHOLEHEARTEDLY
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
Гума & Пластични & Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Напон:
x
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
JUM000117
моќност:
x
Хардвер Верзија:
Најновата Верзија
Објектот Должина:
30cm
Верзија На Софтвер:
Најновата Верзија
Објектот Тежина:
110g
Специјални Функции:
Моторот Аналитичар
PN:
JUM000117
посебни:
Висок Квалитет и трговија на Големо Цена
Функција:
Анти-шок дизајн
Автомобил Производител:
За повеќето автомобил

Слични производи

Ви благодариме за вашето разбирање Преку високи перформанси,ниска моќ РАКА Спц 5.Превозот времето е око�

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Издржливи и изграден за да трае долго.Тешки и лесни со свои�

CANEMU е тестиран на F01, F02 со 1 L15 Y процесор, F10 и F07 (за BMW GT) со 1 L15 Y и 5 M48 H процесори и на F25 ( нови X3)2 За Рено Лагу

Ако пратката се строго проверени, по обичај, се уште треба да плаќаат данок за да го избришете обичај Ние

Автомобил батеријата Итни Батеријата Кабел Моќ ЛинииТоа може да одговара на сите наши батеријата тесте

Autel Maxi Flash Про J2534 ЕКИ Програмирање Алатката Работи со Maxisys 908 / 908 PAutel Maxi Flash Про J2534 ЕКИ Програмирање Уред К�

2, Сите вратени предмети мора да биде со оригинално пакување и ни обезбеди онлајн следење на број.1, ве Мо�

Читање / бришење кодови за сите достапни модули2 СОПИРАЧКИ услуга специјално работи за Дизел Particulate Филт

Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни и�

1 Pcs OBD2 Кабел Женски 20 Pin 16 Pin Конектор Адаптер Кабли за BMVV OBD 2 Поврзете го кабелот Карактеристики : Ова е 20 P

АвтоВин Технологија : Smart Auto VIN технологија за брзо и прецизно идентификување на возила во еден допир за �

5pcs за Мерцедес за Бенц Smart Недостасува Пиксели Поправка Алатки Флексибилен Кабел Smart Мртви Пиксели Попр�

Vgate Скенирање алатка VS600 Автомобил ДијагностичкиАлатка VS600 obd2 Код Читач Скенер vgate VS600 автомобил Дијагно�

Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,1530days Читање, пишување и чување на Eeprom информации е на�

Имаме добро искуство на царинење, но ние не сме одговорни за било какви трошоци предизвикани од вашиот з

поврзете пописот lanкабел со компјутерот кога системот светлина престане да трепка.

OBD II OBD2 16 Pin Splitter Продолжување 1 x Машки и 3 x Женски Продолжување Кабел Адаптер Дијагностички Алатка Connecto с

Please wait...