0
clear
  • digiprog iii mian единица + целосен сет кабли броило програмер точни v4.94 универзална броило корекција алатка за ажурирање на e-mail
  • -20%
  • -20%
digiprog iii mian единица + целосен сет кабли броило програмер точни v4.94 универзална броило корекција алатка за ажурирање на e-mail

digiprog iii mian единица + целосен сет кабли броило програмер точни v4.94 универзална броило корекција алатка

DEN 8015.04

Количината на стоката
Тековен

Читање, пишување и чување на Eeprom информации е направено користејќи го ова мени. Мотоцикл Мени Ова мени е иста како и на АВТОМОБИЛ/КАМИОН menu (мени), но се користи за репрограмирање мотоцикли.Моќта На Лозинка : 1 2. Digiprog 3 Мени : 1.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување . Ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања за декларираната вредност. Повеќето чипови се површината планината eeproms која ќе се користи ST01, но поголем DIL чипови ќе се користи ST04. Исто така можете да го промените дали вашата машина работи во километри или милји.

Детални карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Електронски:
No
моќност:
5w
Објектот Ширина:
23inch
Хардвер Верзија:
најновите
Име На Модел:
Digiprog iii
Објектот Висина:
32inch
Објектот Тежина:
4kg
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Верзија На Софтвер:
4.94
Бренд Име:
RCOBD
Напон:
12v
Материјал Тип:
Железо
Објектот Должина:
32inch
Специјални Функции:
lan
боја:
како се покаже
Гаранција:
една година

Слични производи

21258ISTAСТР : 3.Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓунар

Круна Делови и Сервис Ресурси Алатка опис на каталогот : Круна Резервни Делови и Сервис Прирачници : Кон�

Ако пратката се строго проверени, по обичај, се уште треба да плаќаат данок за да го избришете обичај...

1pc x А2 Интерфејс2.Ве молиме изберете ЕМС.Секој производ е тестиран пред да го испратите до вашата makesure то�

OBD 16 Pin Женски 16 Pin Машки Дијагностички Кабелот од 1,5 mОпис : 100% Сосема НовФункција : ELM327 OBD2 Продолжување Ка�

html 6 : голема големина : 27.html на крајот,ви Благодариме за вашата посета.3pcs Црна S / M / L Професионални Lock Избе

1pc за Mazda 3 5 6 CX7 CX9 RX8 предо / Странично Моќ Прозорец Регулаторот Мотор Опрема со висок квалитет​​

Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,1530days Читање, пишување и чување на Eeprom информации е на�

За BMW ICOM D Кабел ICOMD Мотоцикли Motobikes Дијагностички Кабел за bmw 10 Pin Адаптер за да obd2 16pin кабелОпис : Се работи

1pc за Mazda 3 5 6 CX7 CX9 RX8 предо / Странично Моќ Прозорец Регулаторот Мотор Опрема со висок квалитет​​​

Jungheinrich Вилушка Лифтови Делови + Поправка + Дијагностички Каталог тип : Резервни делови каталог Регионот

Пакет Листата : 1pc * OBD2 Машки да OBD2 Женски кабелНие поддршка на Paypal и следниве методи за плаќање Сите испл�

Посебна Карактеристика : 1 Кислород сензор сигнал симулација (авто јачина)24 Палење серпентина симулациј

За Рено Immobilizer Емулатор Работа со Рено ЕКИ Декодер PCB Одбор Immo Емулатор Алатка со Жици ПоврзаниФункција :

5pcs за Мерцедес за Бенц Smart Недостасува Пиксели Поправка Алатки Флексибилен Кабел Smart Мртви Пиксели Попр�

АвтоВин Технологија : Smart Auto VIN технологија за брзо и прецизно идентификување на возила во еден допир за �

Читање / бришење кодови за сите достапни модули2 СОПИРАЧКИ услуга специјално работи за Дизел Particulate Филт

Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни и�

Заврши одржување податоци.Контакт Со Нас На : Нашата канцеларија часа се : 24hours 7 дена онлајн услугаИ ако �

SM852 B 3 Фаза Секвенца Ротација Индикатор Тестер Фаза Индикатор Детектор Тајна Метар Дијагностички алатк�

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање вози клуч, продаваат separatel1 Ако не сте задоволни со купите,

колку што ние знаеме , ФРАНЦИЈА и ТУРЦИЈА имаат строги увоз политика .ако не можете да добиете пакет пора

1 Pcs OBD2 Кабел Женски 20 Pin 16 Pin Конектор Адаптер Кабли за BMVV OBD 2 Поврзете го кабелот Карактеристики : Ова е 20 P

Please wait...