0
clear
  • 10Gbps USB-C USB 3.1 Тип C Type-C Женски Лемен Тест Кабел Штекерот PCBA Одбор Адаптер за Заварување Конектор Адаптер
  • -20%
  • -20%
10Gbps USB-C USB 3.1 Тип C Type-C Женски Лемен Тест Кабел Штекерот PCBA Одбор Адаптер за Заварување Конектор Адаптер

10Gbps USB-C USB 3.1 Тип C Type-C Женски Лемен Тест Кабел Штекерот PCBA Одбор Адаптер за Заварување Конектор

DEN 384.00

Количината на стоката
Тековен

USB-C USB 3.1 Тип C Type-C Женски Лемен Тест Кабел Штекерот PCBA Одбор Адаптер за Заварување Конектор Адаптер Карактеристики Полнење и пренос на податоци 100% Сосема нов и висок квалитет! Се конвертира USB Тип-C машки да се Женски. Plug and Play лесно Поддршка 10 Gbps пренос на податоци Десет илјади plug тест,подолг сервисен живот. Пакување содржи : 1 x usb тип-c тест Приклучок

Детални карактеристики

Должина на кабел:
Адаптер
Бренд Име:
ULT да се обединат
Употреба:
компјутер
USB Тип:
USB Тип-В
Број На Модел На:
U3-U144
Пакет:
No

Слични производи

USB 3.0 да SATA SSD Диск Случај КуќиштеЗа ШТО НИ EP121 UX21 UX31 ADATA XM11 SSDЦелосна Жалба со SATA revistion2.6 & USB 3.03.3 Volt мини PCIe SATA

Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа

DHL и ПРОЗОРЦИ има строга политика за батеријата цел Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, за Жал Ни

25cm 90 степени Десно Лево Горе Надолу Аглеста USB 2.0 Машки Конектор за Женската Продолжување КабелСо Панел

8 Порта VGA Video Splitter 1 во до 8 Надвор 1 Компјутер до 8 Следи vga засилувач splitter vga рка splitter Бесплатен Превозот8 P

VGA Splitter 1 Во 8 Од Видео Засилувач Extender 500 MHz 1 КОМПЈУТЕР до 8 Следи Проектори Поддржува VGA SVGA XGA UXGA WUXGA (1x8)8 PORT VGA

Широко се користи за да се конектор lipo батеријата, особено за RC хеликоптер модел Широко се користи за да

Информации за производот Тип : мини дп линија Интерфејс Тип : DVI Конвертор Тип : Адаптер / прекинувач жиц

Карактеристики : 1.Поддршка на 12битни длабоко боја, полна 1080 P2.Мултифункционален на прекинувач : интелиг

Поддршка HDMI 1 Работи во uncrowded 60 GHz фреквенциски опсег,тоа не е предмет на пречки од страна на Wi Fi сигнали,м

1 PCS Висок Квалитет на УЛ 18 AWG 8 Pin да 8 P 2Порт 4+4 Pinот на ПРОЦЕСОРОТ Напојување Компјутер Продолжување Кабел

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој кли

1080 P Безжична HDMI Extender 5.8 GHZ Поддршка Max 3 KM Отворено HDCP Пренос Безжичен Предавател И Приемник HSV891 WВовед HSV891

SOONHUA 1 Пар 30 M HDMI Extender Предавателот TX / RX HDMI V1.4 HD 1080 P Над Cat5e CAT6 RJ45 Етернет Кабел за ТВлцд Проектор DVD Прошири

● Апликацијата : Продолжување Моќ Кабел, Скок Стартер, Бустер Автомобил Батеријата, Автомобилот Уред, и

Микро USB Домаќин OTG Кабелот за Адаптер со Двојна Порта Центар & Моќ за Галакси S5 S3 S4 Note2 Note3 Мобилен Телефон

Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа

Ние само бродот за да се потврди цел адреси Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,

WD5000 MPCK SFF8784 SATA Express до SATA3.0 2.5 инчен 6 Gbps Додадете на Картички PCBA за 5mm Ultra Slim Хард Диск SSDМоже да ги собере Си

1080 P SDI Splitter 1 X4 SDI Сигнал до 4 SDI излези Поддржува HDSDI, SDSDI и 3 GSDI Сигнали Дистрибуција Extender Repeater 100400 M (SDI 1x4 Splitt

Компатибилен со USB 2.0 Датум на пренос : USB 3.0 480 Mbps боја : Роза злато Полнење и пренос на податоци 100% Сосема н

measy w2h Hdmi испраќачот Hdmi extender поддршка за 1080 P HD 30 M работа како hdmi splitter

Право Агол(Нагоре) USB 3.0 Тип Машки на Женски Plug СуперSpeed Приклучок Адаптер за Полнач 1 : USB 3.0 Тип Машки Коне

3 M Антена RPSMA Продолжување Кабел за Wi Fi WiFi Рутер за НовитеФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет!3 Метри

Please wait...