0
clear
  • На Ausuky 3M Антена RP-SMA Продолжување Кабел за WiFi Wi-Fi Рутер за Новите Продажба -29
  • -20%
  • -20%
На Ausuky 3M Антена RP-SMA Продолжување Кабел за WiFi Wi-Fi Рутер за Новите Продажба -29

На Ausuky 3M Антена RP-SMA Продолжување Кабел за WiFi Wi-Fi Рутер за Новите Продажба -29

DEN 107.52
DEN 77.00

Количината на стоката
Тековен


3 M Антена RP-SMA Продолжување Кабел за Wi Fi Wi-Fi Рутер за Новите
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет!
3 Метри
Ова е RP-SMA (Обратна Поларитетот SMA) продолжување на кабел
Приклучок директно во вашиот Meraki, D-link DWL520, Linksys WMP11, WET11, на Нето-опрема
MA311, или D-link APs (нешто што користи во Обратна Поларитетот SMA).
Клиентите Царинење :
1. Ако изберете EMS/DHL/UPS-от превозот, Тоа трае 5-8 Days да пристигнат.
По-Продажбата На Услугата :
1.Ние прифаќаме сите средства на плаќање aliexpress одобрени. Ви благодариме!
2. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува. Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Mail ( за поголемиот дел од земјата) . DHL и ПРОЗОРЦИ има строга политика за батеријата цел. ќе донесе погрешна големина или погрешно објект). Секоја земја има различни тарифи политика.Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по пакет примени . Ве молиме изберете превозот сакате.
Идеален за продолжување на кабелот за инсталирање на антена за идеална локација
Ве молиме да забележите дека SMA во Обратна Поларните формат ( без pin внатре ) и понекогаш повик RP-SMA.Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За НАС.
Пакет
1 X 3М Антена RP-SMA Продолжување Кабел за Wi Fi Рутер
Плаќање Опис
1.Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци.Ние ќе пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. E-пакет е само за НАС клиентите, Што е потребно за 12days да пристигнат .
Повратни информации :
1. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, за Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење и Тарифи. Ако сте подготвени да ги користат изразат испорака, треба да плати дополнителни трошоци.

Детални карактеристики

Бренд Име:
НА AUSUKY
USB Тип:
Стандард
Број На Модел На:
I1003833
Пакет:
No
Должина на кабел:
/
Употреба:
/

Слични производи

USB 3.0 да SATA SSD Диск Случај КуќиштеЗа ШТО НИ EP121 UX21 UX31 ADATA XM11 SSDЦелосна Жалба со SATA revistion2.6 & USB 3.03.3 Volt мини PCIe SATA

USBза да ПЕЧАТАЧ DB25 25Pin Паралелни Порт Кабел Адаптер НОВИКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетС

Добредојдовте во мојата Продавница.Ако сте задоволни со стоката,ве Молиме оставете повратни информаци

)ОНА ШТО Е ВО КУТИЈАТА?1x Дигитални AV Адаптер1x Micro USB на USB кабел (1m / 3ft)1x УпатствоСпецификацијаПРОЦЕСОРОТAM8

measy w2h Hdmi испраќачот Hdmi extender поддршка за 1080 P HD 30 M работа како hdmi splitter

90 степени на Лево и Право Аглеста USB 2.0 Машки да USB Женски Продолжување Адаптер КабелКога поставување на

Компатибилен со USB 2.0 Датум на пренос : USB 3.0 480 Mbps боја : Роза злато Полнење и пренос на податоци 100% Сосема н

Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа

1080 P Безжична HDMI Extender 5.8 GHZ Поддршка Max 3 KM Отворено HDCP Пренос Безжичен Предавател И Приемник HSV891 WВовед HSV891

Овој вид на адаптер се користи за многу уредот како што се : Компјутер, дигитална телевизија, плазма и lcd

Горе Долу, Лево Десно Аглеста HDMI Кабел типмашки да се Женски лактот Агол кабли 30cm 1ft HDMI V1.4 0.3 mКарактерист

8 Порта VGA Video Splitter 1 во до 8 Надвор 1 Компјутер до 8 Следи vga засилувач splitter vga рка splitter Бесплатен Превозот8 P

125cm Neoprene Кабел за Управување со Ракав Заврши Жица Hider Организаторот За ТВ ТелефонОпис : Карактеристики : 1

3.5 mm 1 / 8' Стерео Мини Приклучок Џек да се Dual XLR Стерео Машки Збег Кабел за КабелотОвој кабел е дизајниран з

Опис На ПроизводотОвој кабел е совршено решение за вас да го споделам сите на вашите фотографии и видео

Бесплатен превозот 2 парчиња Чисто Црвени 24 K злато позлатен IEC Моќ Конектор приклучок за DIY моќ кабел

SDI да BNC 1080 P Video Splitter Конвертор Repeater со Аудио PAL / NTSC Поддршка SDSDI HDSDI 3 GSDI Долу / ГОРЕ ScalerСпецификацииSDI да BNC

90 степени на Лево и Право Аглеста & Директно USB 2.0 Машки Конектор за Женската Продолжување КабелСо Панел

Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа

Please wait...