0
clear
  • 2017 Нови 7pcs/set Совршен Делови Дел Ручек Симпатична Кутија Контрола на Контејнери за Храна Складирање-Лесен Начин Да Губат телесната Тежина Користење на Дел
  • -20%
  • -20%
2017 Нови 7pcs/set Совршен Делови Дел Ручек Симпатична Кутија Контрола на Контејнери за Храна Складирање-Лесен Начин Да Губат телесната Тежина Користење на Дел

2017 Нови 7pcs/set Совршен Делови Дел Ручек Симпатична Кутија Контрола на Контејнери за Храна Складирање-Лесен

DEN 287.52

Количината на стоката
Тековен

Мулти боја практични на исхрана ручек кутија совршен дел складирање кутија мини сад прибор за на маса за ручек кутија деца садови Опис : Материјал : ПП Производ големина : Зелена и црвена кутија : 93mm висока 58.7 mm 290ml кол Портокалова Кутија : дијаметар 80mm висока 43mm за 210ml Пурпур box : дијаметар 80mm висина 52mm за 250ml Сината кутија : дијаметар 63.5 mm висина 39.5 мм за 120ml мала Жолта кутија : дијаметар 50mm висока 30.5 мм за 32ml Забелешка : Производ пакет не се содржи кутија. - микробраново загревање, а не машина за миење садови за чистење. - затоа што секој компјутер на екранот и локацијата на различни светлината, слики и производи ќе бидат малку различни. Ви благодариме за вашето разбирање.

Детални карактеристики

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Handpainted
Пластични Тип:
PP
Стил:
Традиционален Кинески
Број на Корисници:
1
Производство:
Миење На Резервоар
Бренд Име:
Migecon
Број На Модел На:
8567467
Материјал:
Пластични

Слични производи

Садовите Dinnerware Поставува Ручек Кутија Јапонски Бенто Кутија возрасни ученици ориз оброк Достапни микр

Корејски Кујна Dolsot Камен Сад Грнчарија Тенџере за Bibimbap Jjiage Премиум Керамички Со ПослужавникФункција : 1.

За превозот : Ако имате било какви прашања и / или барања на превозот и / или превозот дефиниција, ве молим

Име : Јапонски underglaze боја сет Кол : Поставете : 3инчен вкус јадење*2 4.5инчен сад * 2 6инчни плочи*2 8инчен пло

Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!Превозот : 1) Ние брод на сите наши објекти во свет

Мултифункционален Креативни бисквит со капак решетки диња овошје закускиОбјектот СликиНајчесто поста

2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 1030 дена да пристигн

Луксузна Розово Злато Садови Опис Прибор За ЈадењеРеден Број : MX0024pcsВо Боја : Роза ЗлатоМатеријал : 304 Од

За поддршка : НАШИТЕ за фабрика за директна поддршка на мапата обичај, поддршка гравирање Лого,голем изн

можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .5 cm Применливи температур

Дебела 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Храна Контејнер Овошје Суши Складирање Бенто Ручек Кутија Дете Возрас

Меламнин сад Анти scald Глупак боул Lotчинија супа сад Кинески стил садови Голем сад

Големина на : Нож : 22.3 cmНож и вилушка : 21.7 cmЛажица : 21.5 cmСтапчиња за јадење : 21.8 cmМатеријал : Висок квалитет 1

Топла Продажба 900ml Преносни 3 Слој Здрав Ручек Кутија за Храна Контејнер Микробранова Печка Ручек Бенто

5) Производот е обично бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта , можете да ги пратите на 17track вебсајт

КАРАКТЕРИСТИКИ : Дебелина 3мм нерѓосувачки челик сад победи јајце салата сад за готвење, печење нови сад

Добредојдовте во мојата продавница! 491.58 / картонОписИме : 1 / 4 GN панМатеријал : 201# Нерѓосувачки ЧеликДебе

Please wait...