0
clear
  • 1pc Цртан филм Мали Чипови Закуски Dishware Јадења Деца Вечера Плоча Прекрасна Јадење
  • -20%
  • -20%
1pc Цртан филм Мали Чипови Закуски Dishware Јадења Деца Вечера Плоча Прекрасна Јадење

1pc Цртан филм Мали Чипови Закуски Dishware Јадења Деца Вечера Плоча Прекрасна Јадење

DEN 191.52
DEN 168.00

Количината на стоката
Тековен


Име На Производ : Сад
Големина : 29x20
Пакување : 1pc

Детални карактеристики

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Плоча Тип:
ориз јадење
Обликот:
Круг
Материјал:
Пластични
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пластични Тип:
PP
Бренд Име:
TAROOHOME
Функција:
Порибено
Техника:
Мраз
Број На Модел На:
НЕ

Слични производи

Садовите Dinnerware Поставува Ручек Кутија Јапонски Бенто Кутија возрасни ученици ориз оброк Достапни микр

Име : Јапонски underglaze боја сет Кол : Поставете : 3инчен вкус јадење*2 4.5инчен сад * 2 6инчни плочи*2 8инчен пло

Производителите продажба на западен стил ручек кутија еден креативен ручек кутија микробранова 100% хра

Ве молиме да Дадете нашите 5 Ѕвезди Повратни информации.Ако имате било каков проблем во врска со вашиот

Дебела 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Храна Контејнер Овошје Суши Складирање Бенто Ручек Кутија Дете Возрас

можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .5 cm Применливи температур

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши

Име : 8 Боја Прибор за јадење Поставен 24pcs Материјал : Храна Одделение 18 / 10 Нерѓосувачки Челик,машина за м

За поддршка : НАШИТЕ за фабрика за директна поддршка на мапата обичај, поддршка гравирање Лого,голем изн

Природни Кокос Школка Бонбони Ореви Складирање Сад Украсени со Gilt Украси кои Содржат Кокос Чаши Дома Ме

Спецификации : Производ големина : 705*590*290Пакување големина : 770*660*350Напон : 220240 VМоќност : 1.8 kwНето тежина : 1

Please wait...