0
clear
  • Меламнин Dinnerware Вечера Плоча Мраз Црн Правоаголник Lrregular Плоча Мода Суши Ресторан Плочи А5 Меламнин Садови
  • -20%
  • -20%
Меламнин Dinnerware Вечера Плоча Мраз Црн Правоаголник Lrregular Плоча Мода Суши Ресторан Плочи А5 Меламнин Садови

Меламнин Dinnerware Вечера Плоча Мраз Црн Правоаголник Lrregular Плоча Мода Суши Ресторан Плочи А5 Меламнин

DEN 3535.20
DEN 3535.00

Количината на стоката
Тековен

ТОЛКУВАЊЕ НА МЕЛАМНИН Меламнин е еден вид на нов материјал на меѓународните популарни меламнин смола прав со греење и со притискање на лиење.5 cm
10'
340g
YG142071
30*19.4 cm
11'
340g
WKP2513
33*16*3cm
13'
610g
YG140005
32. Издржливи Меламнин производи висока механичка сила, од висок слободен пад не е лесно кршење, напукнување феномен; висока површинска цврстина, не е лесно да имаат лузни погодни за долготрајна употреба. Безбедност Меламнин е безбедно за употреба, без зрачење, без никакви негативни ефекти врз човечкото тело се користи за долго време. Перформанси, широко се користат во садови и садови, дневни потреби и децата на храна и пијалоци индустрија, компанија, виш трпезарија, ресторан синџир, ресторан и угостителството. 5 Нормална температура -30℃— 120℃, во употреба и дезинфекција процес да се загрева рамномерно, пареа дезинфекција време не е погоден за 5 минути, притисокот не е повеќе од 0,5 Кг f/cm, употреба на електронски дезинфекција кабинет, садови не блиску до топлинската цевка, погоден за дезинфекција во ултравиолетови и озон дезинфекција кабинет. 3 Внимателна употреба на 84 дезинфекција течност, итн.5'
575g
YG140078
26*10.) Карактеристики : Иако меламнин состојки, но се уште се стави пластични својства, висока токсичност, не се висока температура отпорни, не валкани отпорност, отпорност на корозија, појавата на груб, лесно деформација, промена на боја, сјај диференцијал. Оваа меламнин садови користење на А5 материјал, 100% меламнин смола во прав. Меламнин садови од употреба инструкции 1 Иако садови не е лесно да се скрши, но облик на комплексни производи, како што се решетки брза храна кутија, ве молиме имајте во предвид нежно. EN-71 безбедносни стандарди за отпорност не е лесно скршени, добра електрична изолација, особено погоден за деца. 7 Во секојдневна употреба на процесот за да се избегне. СТОКОВНИТЕ ЕКРАНОТ СТОКА ИНФОРМАЦИИ ИМЕ на ПРОИЗВОД : Правоаголник lrregular плоча ПРОИЗВОД МАТЕРИЈАЛ : 100% Меламнин (А5) се ПРИМЕНУВААТ ЗА : Ресторан, Семејство, Хотел Thermostability : -20℃~120℃
Модел
Димензии
(Должина*Ширина*Висина)
Инч
Тежина
WKP2511
27.

Детални карактеристики

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Меламнин
Техника:
Мраз
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Нередовните
Плоча Тип:
плоча јадење
Број На Модел На:
WKP2511
боја:
Мраз Црна
Материјал:
100% Меламнин (А5)

Слични производи

започнетекрајотМатеријал : Хинап дрвоПакетот вклучува : дрво сад*1pcsВнимание1.Секој сад е направена од п

1pcs Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик 304 Деца Стил Ручек БоМикробранова Бенто Кутија.Ручек Boxssize : 19 c

Големина на : Нож : 22.3 cmНож и вилушка : 21.7 cmЛажица : 21.5 cmСтапчиња за јадење : 21.8 cmМатеријал : Висок квалитет 1

Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!Превозот : 1) Ние брод на сите наши објекти во свет

Пред да го користите коска е фино земјата со вода пред вклучување во коскената кина тело и тоа е калцини

Креативни Дрвени Овошје Плоча Отстранлив 2 Слотови 4 Слотови Закуски Складирање Коцки Гроздобер Стил Др

2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 1030 дена да пристигн

Мултифункционален Креативни бисквит со капак решетки диња овошје закускиОбјектот СликиНајчесто поста

Име : 8 Боја Прибор за јадење Поставен 24pcs Материјал : Храна Одделение 18 / 10 Нерѓосувачки Челик,машина за м

Дебела 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Храна Контејнер Овошје Суши Складирање Бенто Ручек Кутија Дете Возрас

871Европската керамички креативни овошје овошје чинија, декорација на современото живеење соба дома дек

Добредојдовте во мојата продавница! 491.58 / картонОписИме : 1 / 4 GN панМатеријал : 201# Нерѓосувачки ЧеликДебе

Садовите Dinnerware Поставува Ручек Кутија Јапонски Бенто Кутија возрасни ученици ориз оброк Достапни микр

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Неисправни предмети МОРА да БИДА

3 Pcs / Многу Преносни Нерѓосувачки Челик Садови Вечера Поставите Лажичка Црното Злато стапчиња за јадење

Производителите продажба на западен стил ручек кутија еден креативен ручек кутија микробранова 100% хра

Меламнин сад Анти scald Глупак боул Lotчинија супа сад Кинески стил садови Голем сад

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши

Мулти боја практични на исхрана ручек кутија совршен дел складирање кутија мини сад прибор за на маса з

Топла Продажба 900ml Преносни 3 Слој Здрав Ручек Кутија за Храна Контејнер Микробранова Печка Ручек Бенто

Луксузна Розово Злато Садови Опис Прибор За ЈадењеРеден Број : MX0024pcsВо Боја : Роза ЗлатоМатеријал : 304 Од

3 Слоеви На 304 Нерѓосувачки Челик Јапонски Бенто Кутија Храна Плодови Сад За Складирање За Возрасни Деца

Please wait...