0
clear
  • Три случај плоча керамичка плоча торта плоча јадење идеја Западен сад правоаголна Nagajo Zushi леб садови
  • -20%
  • -20%
Три случај плоча керамичка плоча торта плоча јадење идеја Западен сад правоаголна Nagajo Zushi леб садови

Три случај плоча керамичка плоча торта плоча јадење идеја Западен сад правоаголна Nagajo Zushi леб садови

DEN 941.76
DEN 876.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Лист Големина:
12 инчен
Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Обликот:
Нередовните
Техника:
Под стаклен
Шаблон Тип:
Цврста
Плоча Тип:
плоча јадење
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Керамички
Количина:
1
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Керамички Тип:
Коска Кина
Боја Класификација:
12 инчен три решетки опашка плоча
Текстурата на материјалот:
порцелански
Чај садови Технологија:
Глазура
Шема:
Полна Боја
број:
1
Стил:
домашни
Големина:
5.5 инчи
Место на Потекло:
Chaozhou Град
Обликот:
правоаголник
Главниот извор:
Само прават планови за

Слични производи

Големина на : Нож : 22.3 cmНож и вилушка : 21.7 cmЛажица : 21.5 cmСтапчиња за јадење : 21.8 cmМатеријал : Висок квалитет 1

dinnerware поставува храна ориз сад овошје плочи јадења овошје фах глупак боул керамички сад порцелански ку

можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .5 cm Применливи температур

Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!Превозот : 1) Ние брод на сите наши објекти во свет

КАРАКТЕРИСТИКИ : Дебелина 3мм нерѓосувачки челик сад победи јајце салата сад за готвење, печење нови сад

Ако сакате пост со Брзи класа логистика, ве молиме контактирајте со нас.Лесно да се носат на училиште,пи

Луксузна Розово Злато Садови Опис Прибор За ЈадењеРеден Број : MX0024pcsВо Боја : Роза ЗлатоМатеријал : 304 Од

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Неисправни предмети МОРА да БИДА

започнетекрајотМатеријал : Хинап дрвоПакетот вклучува : дрво сад*1pcsВнимание1.Секој сад е направена од п

Пред да го користите коска е фино земјата со вода пред вклучување во коскената кина тело и тоа е калцини

Меламнин сад Анти scald Глупак боул Lotчинија супа сад Кинески стил садови Голем сад

5) Производот е обично бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта , можете да ги пратите на 17track вебсајт

започнете Цена : $05.39 Цена : $07.17 Цена : $12.99 Цена : $06.30 Цена : $31.90 Цена : $19.00крајотИме : дрвена чинија супаГоле

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Ако сакате Златниот сад Продав

Име : Јапонски underglaze боја сет Кол : Поставете : 3инчен вкус јадење*2 4.5инчен сад * 2 6инчни плочи*2 8инчен пло

Топла Продажба 900ml Преносни 3 Слој Здрав Ручек Кутија за Храна Контејнер Микробранова Печка Ручек Бенто

1pcs Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик 304 Деца Стил Ручек БоМикробранова Бенто Кутија.Ручек Boxssize : 19 c

За превозот : Ако имате било какви прашања и / или барања на превозот и / или превозот дефиниција, ве молим

Please wait...