0
clear
  • Висок квалитет на современи модни луксузни нов стил дрво столче дома мебел столче клупата краток нога столче бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
Висок квалитет на современи модни луксузни нов стил дрво столче дома мебел столче клупата краток нога столче бесплатен превозот

Висок квалитет на современи модни луксузни нов стил дрво столче дома мебел столче клупата краток нога столче

DEN 7632.00
DEN 5342.00

Количината на стоката
Тековен

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување(освен за штетата предизвикана од човечки фактори). Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не unrantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
СОВЕТИ
1 Материјал : Дрвени
2 Стил позиционирање : квалитет на луксуз
3 Предност : висок квалитет, мода, модерна, лесно да се преземе, лесен за употреба, мала зафатнина
4 Адаптација места : отворено ,градина, дневна соба
5 носивоста : 125kg
6 Применливи место : Возрасни
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Детални карактеристики

Материјал:
Дрвени
Изглед:
Модерна
Укината:
No
Големина:
other
Број На Модел На:
q1
is_customized:
Yes
Шема:
Други
Место на Потекло:
Кина
Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Дома Столче & Отоманската
Општа Употреба:
Дома Мебел
Стилот на позиционирање:
Економски тип
Елементи На Дизајнот:
Господар дизајн
Боја Класификација:
Убав момче фигура-Е симпатична девојка фигура-Б
Стил:
Едноставен модерен
Шема:
Знаци
Мебел Структура:
Поддршка Структура
дрвен материјал:
Борови

Слични производи

Квалитетот Guranteed Боја : СиваОваа beanbag се одлични за гледање ТВ , Видео Игри , Читање , Одличен Екстра Креве

JIXINGE Мебел е една од најновите бренд инвестирани од страна на JIXINGE (ХОНГ КОНГ) Меѓународна Соработка...

Важно ИзвестувањеPleaes контакт со нашата служба за корисници пред цел, така што можеме да понудиме подобр

Квалитетот Guranteed Боја : 18 бои, како на боја шемаОваа beanbag се одлични за гледање ТВ , Видео Игри , Читање , Од

Квалитетот Guranteed Боја : црвенаОваа beanbag се одлични за гледање ТВ , Видео Игри , Читање , Одличен Екстра Кре

Ве МОЛИМЕ ОБРНЕТЕ ПОВЕЌЕ ВНИМАНИЕ : Сите ние продажба на продавницата се занаетот, Па така,големина, бој

Две Превозот Начин ДостапенПревозот Начин Превозот дена Кина Пост 1060 дена ЕМС 310 денаЗабелешка : 1.Прево

Важно ИзвестувањеPleaes контакт со нашата служба за корисници пред цел, така што можеме да понудиме подобр

JIXINGE Мебел е една од најновите бренд инвестирани од страна на JIXINGE (ХОНГ КОНГ) Меѓународна Соработка Ltd Ни

Ве МОЛИМЕ ОБРНЕТЕ ПОВЕЌЕ ВНИМАНИЕ : Сите ние продажба на продавницата се занаетот, Па така,големина, бој

Ве Молиме Имајте Во ПредвидРусија купувачот ве молиме Оставете ги вашите име и презимеДобавувачи не се

Добредојдовте на нашата продавница Квалитетот е на прво со најдобра услуга Клиенти се наши пријатели М

Бесплатен Превозот A4 Метал Постер Стојат, Постер Екранот Рек Опис на Производот Функција : Постер Презе

Важно ИзвестувањеPleaes контакт со нашата служба за корисници пред цел, така што можеме да понудиме подобр

Важно ИзвестувањеPleaes контакт со нашата служба за корисници пред цел, така што можеме да понудиме подобр

Овој стил на табела се користи во античките Јапонија за пиење чај и во денешно време, исто така, како дне

F REE превозот во САД од СТРАНА на FEDEX / DHL / UPSотАко други земји,pls контактирајте не за повеќе информации.Кар

JIXINGE Мебел е една од најновите бренд инвестирани од страна на JIXINGE (ХОНГ КОНГ) Меѓународна Соработка...

Ве МОЛИМЕ ОБРНЕТЕ ПОВЕЌЕ ВНИМАНИЕ : Сите ние продажба на продавницата се занаетот, Па така,големина, бој

JIXINGE Мебел е една од најновите бренд инвестирани од страна на JIXINGE (ХОНГ КОНГ) Меѓународна Соработка...

Ве МОЛИМЕ ОБРНЕТЕ ПОВЕЌЕ ВНИМАНИЕ : Сите ние продажба на продавницата се занаетот, Па така,големина, бој

Ве МОЛИМЕ ОБРНЕТЕ ПОВЕЌЕ ВНИМАНИЕ : Сите ние продажба на продавницата се занаетот, Па така,големина, бој

JIXINGE Мебел е една од најновите бренд инвестирани од страна на JIXINGE (ХОНГ КОНГ) Меѓународна Соработка Ltd Ни

Please wait...